Jugoslavija Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin
! ! ! REINKARNACIJA ! ! !
Login
Član:
Password:
Prijavi me automatski: 
:: Zaboravljen password
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Anketa
Kako vam se čini novi YU-Online izgled?
 5
 4
 3
 2
 1
Rezultati
Ko je prisutan na forumu
Ukupno 4 korisnika online: 0 registrovanih, 0 skriven, 4 gostiju :: 1 Bot

niko

Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 66 dana: 1st April 2011, 14:06
Preporučene stranice
free forum

 

 Moć Jugoslovenske Narodne Armije

Go down 
+7
(Jugo)Slovenka
Hercegovac
ZlatniLjiljan
Adi
Drug Marijan
Dacho
Mirza
11 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Moć Jugoslovenske Narodne Armije Empty
KomentarNaslov komentara: Moć Jugoslovenske Narodne Armije   Moć Jugoslovenske Narodne Armije I_icon_minitime15th June 2008, 22:07

Jugoslovenska Narodna Armija:
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
Dacho
Vodnik
Vodnik
Dacho


Male
Broj poruka : 89
Godina : 114
Mjesto : Jelah
Posao : ponekad
Obrazovanje : slabo ali bice bolje
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-15

Moć Jugoslovenske Narodne Armije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moć Jugoslovenske Narodne Armije   Moć Jugoslovenske Narodne Armije I_icon_minitime15th June 2008, 23:33

meni ovo ko da na ruskom pjeva
Na vrh Go down
http://www.lbnl.forumotion.com
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Moć Jugoslovenske Narodne Armije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moć Jugoslovenske Narodne Armije   Moć Jugoslovenske Narodne Armije I_icon_minitime15th June 2008, 23:35

Ne znam, moguće je da je slovenski ili makedonski.
U svakom slučaju, JNA je.
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
Drug Marijan
Pocetnik
Pocetnik
Drug Marijan


Broj poruka : 3
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-16

Moć Jugoslovenske Narodne Armije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moć Jugoslovenske Narodne Armije   Moć Jugoslovenske Narodne Armije I_icon_minitime16th June 2008, 19:20

Pesna je slovjenska ali to je nasa JNA Very Happy
Na vrh Go down
Adi
Vodnik
Vodnik
Adi


Male
Broj poruka : 85
Godina : 32
Mjesto : Jelah
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-16

Moć Jugoslovenske Narodne Armije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moć Jugoslovenske Narodne Armije   Moć Jugoslovenske Narodne Armije I_icon_minitime16th June 2008, 20:45

Mi smo najbolje osjetili moć JNA na svojoj kozi,jest da se JNA 92 i JNA ranijih decenija ne bi trebali niti smiju poredit....
Na vrh Go down
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Moć Jugoslovenske Narodne Armije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moć Jugoslovenske Narodne Armije   Moć Jugoslovenske Narodne Armije I_icon_minitime16th June 2008, 20:52

Nije obični vojnik kriv što ima zaglupljelog komandira.
Ovaj snimak je tu da pokaže da smo ranije, svi skupa, svih šest republika bili moć, sila i da su nas poštovali.
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
Adi
Vodnik
Vodnik
Adi


Male
Broj poruka : 85
Godina : 32
Mjesto : Jelah
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-16

Moć Jugoslovenske Narodne Armije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moć Jugoslovenske Narodne Armije   Moć Jugoslovenske Narodne Armije I_icon_minitime16th June 2008, 21:37

Pa to je upravo i bio problem....al vidis jedina stvar koju zamjerim Titu je to sto je u partizanske redove primio odbjegle cetnike...i na neki nacin to je i preteca ovog svega sto se desilo
Na vrh Go down
ZlatniLjiljan
Pocetnik
Pocetnik
ZlatniLjiljan


Broj poruka : 2
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-17

Moć Jugoslovenske Narodne Armije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moć Jugoslovenske Narodne Armije   Moć Jugoslovenske Narodne Armije I_icon_minitime17th June 2008, 15:53

Es-selamu alejkum Smile
O, ljudi dragi ja sam Djeda Mraz koji vam je dosao da pozeli dug i sretan zivot u vasoj miloj i dragoj Jugoslaviji...
Samo "steta br'te" ...Djeda Mraz isto kao i vasa mila i draga Jugoslavija, ne postoji..Sad ajji sta cemo sad?
Na vrh Go down
Adi
Vodnik
Vodnik
Adi


Male
Broj poruka : 85
Godina : 32
Mjesto : Jelah
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-16

Moć Jugoslovenske Narodne Armije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moć Jugoslovenske Narodne Armije   Moć Jugoslovenske Narodne Armije I_icon_minitime17th June 2008, 16:41

nista,pusti nas onda da zivimo u toj iluziji i ne smetaj nam...
Na vrh Go down
Hercegovac
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
Hercegovac


Male
Broj poruka : 195
Godina : 32
Mjesto : Hercegovina !
Posao : Radim sa bakrom xD
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-28

Moć Jugoslovenske Narodne Armije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moć Jugoslovenske Narodne Armije   Moć Jugoslovenske Narodne Armije I_icon_minitime28th June 2008, 15:54

Adi (citat):
Pa to je upravo i bio problem....al vidis jedina stvar koju zamjerim Titu je to sto je u partizanske redove primio odbjegle cetnike...i na neki nacin to je i preteca ovog svega sto se desilo
jedino mu na tome zamjeram...ali šta ćeš čovjek je mislio da su se promijenili,da su došli pameti ali...
Na vrh Go down
Hercegovac
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
Hercegovac


Male
Broj poruka : 195
Godina : 32
Mjesto : Hercegovina !
Posao : Radim sa bakrom xD
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-28

Moć Jugoslovenske Narodne Armije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moć Jugoslovenske Narodne Armije   Moć Jugoslovenske Narodne Armije I_icon_minitime28th June 2008, 15:55

ZlatniLjiljan (citat):
Es-selamu alejkum Smile
O, ljudi dragi ja sam Djeda Mraz koji vam je dosao da pozeli dug i sretan zivot u vasoj miloj i dragoj Jugoslaviji...
Samo "steta br'te" ...Djeda Mraz isto kao i vasa mila i draga Jugoslavija, ne postoji..Sad ajji sta cemo sad?
ako si došao provocirati možeš komotno otpepati...zbog takve stoke ko što si ti i jest nam ovako...
Na vrh Go down
(Jugo)Slovenka
Vojnik
Vojnik
(Jugo)Slovenka


Female
Broj poruka : 17
Godina : 31
Mjesto : Črnomelj
Obrazovanje : škola
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-26

Moć Jugoslovenske Narodne Armije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moć Jugoslovenske Narodne Armije   Moć Jugoslovenske Narodne Armije I_icon_minitime8th July 2008, 13:42

Drug Admin (citat):
Ne znam, moguće je da je slovenski ili makedonski.
U svakom slučaju, JNA je.
ovo je odpjevano u slovenskem jeziku.... Cool
Na vrh Go down
(Jugo)Slovenka
Vojnik
Vojnik
(Jugo)Slovenka


Female
Broj poruka : 17
Godina : 31
Mjesto : Črnomelj
Obrazovanje : škola
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-26

Moć Jugoslovenske Narodne Armije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moć Jugoslovenske Narodne Armije   Moć Jugoslovenske Narodne Armije I_icon_minitime8th July 2008, 13:47

ZlatniLjiljan (citat):
Es-selamu alejkum Smile
O, ljudi dragi ja sam Djeda Mraz koji vam je dosao da pozeli dug i sretan zivot u vasoj miloj i dragoj Jugoslaviji...
Samo "steta br'te" ...Djeda Mraz isto kao i vasa mila i draga Jugoslavija, ne postoji..Sad ajji sta cemo sad?
jaoo mene..... ak ti išta smeta ovdje ne trebaš da si upisan u ovaj forum...... to je napravljeno za one, koji smo voljeli našu jugoslavijo i biti skupa, a ne za one, zbog kojih se je razpala Mad ...pa ne mi zamjeriti...
Na vrh Go down
Tito
Vodnik 1.klase
Vodnik 1.klase
Tito


Broj poruka : 127
Godina : 64
Mjesto : Jugoslavija
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-21

Moć Jugoslovenske Narodne Armije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moć Jugoslovenske Narodne Armije   Moć Jugoslovenske Narodne Armije I_icon_minitime8th July 2008, 18:02

Adi (citat):
Pa to je upravo i bio problem....al vidis jedina stvar koju zamjerim Titu je to sto je u partizanske redove primio odbjegle cetnike...i na neki nacin to je i preteca ovog svega sto se desilo

Pa, veliki broj ustasa, narocito domobrana je takodje presao u partizane. Medjutim, to se rijetko gdje spominje. Svi su oni to radili narocito '44 kad je vec poprilicno bilo jasno ko ce biti pobjednik.

Cetnici su mahom prelazili u partizane kad je kralj, koji je zivio u Engleskoj, bio "prisiljen" da prizna Tita i partizane kao jedinu vojsku u Jugoslaviji koja vodi borbu za oslobodjenje.

Generalno, mislim da to i nije bilo toliko velika greska, samo je trebalo biti selektivniji, trebalo se malo vise kontrolisati ko prelazi u redove partizana. Koliko je to bilo moguce, to je drugo pitanje...
Na vrh Go down
https://yu-online.forumsr.com
masha
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
masha


Female
Broj poruka : 163
Godina : 65
Mjesto : Tuzla
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-07

Moć Jugoslovenske Narodne Armije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moć Jugoslovenske Narodne Armije   Moć Jugoslovenske Narodne Armije I_icon_minitime8th July 2008, 19:36

U partizane su prelazili i jedni i drugi. To kontrolisati u tim uslovima mislim da nije bilo moguce.
Na vrh Go down
http://www.titanik.bloger.hr
masha
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
masha


Female
Broj poruka : 163
Godina : 65
Mjesto : Tuzla
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-07

Moć Jugoslovenske Narodne Armije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moć Jugoslovenske Narodne Armije   Moć Jugoslovenske Narodne Armije I_icon_minitime8th July 2008, 19:40

Adi (citat):
Mi smo najbolje osjetili moć JNA na svojoj kozi,jest da se JNA 92 i JNA ranijih decenija ne bi trebali niti smiju poredit....

Iako se stalno istice da je u sukobima 90-tih godina ucestvovala JNA, to nije tacno. JNA je postojala samo na pocetku sukoba u Sloveniji i Hrvatskoj. Kasnije je to postala JA. (Jugoslaviju su tada cinile Srbija i C. Gora). Ta arnija je zadrzala oruzje od JNA.
Sto se tice moci JNA ona je bila medju najjacim u svijetu. Snatram da se zapad bojao da ce ona postati vodeca vojna sila u svijetu pa da su pomogli njeno razbijanje.


masha: komentar modifikovan dana: 8th July 2008, 21:28; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
http://www.titanik.bloger.hr
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Moć Jugoslovenske Narodne Armije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moć Jugoslovenske Narodne Armije   Moć Jugoslovenske Narodne Armije I_icon_minitime8th July 2008, 20:49

JNA, ona stara, je bila četvrta vojna sila u evropi. Znači na svjetskoj ljestvici (po mom mišljenju) JNA bi bila negdje 6-7, što je veoma dobar "score" kad se uzme u obzir da postoji 140 zemalja (mislim da je 140).
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
masha
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
masha


Female
Broj poruka : 163
Godina : 65
Mjesto : Tuzla
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-07

Moć Jugoslovenske Narodne Armije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moć Jugoslovenske Narodne Armije   Moć Jugoslovenske Narodne Armije I_icon_minitime8th July 2008, 21:31

Upravo je tako. Sto znaci da je postojala mogucnost da bude i na visem mjestu. Sta je to znacilo za drzavu koje su pripadale jednom od paktova.
Znacilo je veliku prijetnju.
Na vrh Go down
http://www.titanik.bloger.hr
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Moć Jugoslovenske Narodne Armije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moć Jugoslovenske Narodne Armije   Moć Jugoslovenske Narodne Armije I_icon_minitime8th July 2008, 23:53

Zato je morala pasti... jer je u osnovi bila socijalistička zemlja, a soijalizam je "proizveo" Hitlera (na kukastom krstu su ustvari ukrštena dva S, što stoji za socijalizam). Zato je i komunizam ocrnjen u svijetu, a tome su doprinjeli i Castro i njegova diktatura, i Stanjin. U Jugoslaviji je komunizam bio u nekom blažem vidu, tako reči, dobroćudna diktatura!

Živjeo Tito!
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
Jugoslav
General Major
General Major



Male
Broj poruka : 1096
Godina : 34
Mjesto : Bosna
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-17

Moć Jugoslovenske Narodne Armije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moć Jugoslovenske Narodne Armije   Moć Jugoslovenske Narodne Armije I_icon_minitime13th August 2008, 23:19

Adi (citat):
Pa to je upravo i bio problem....al vidis jedina stvar koju zamjerim Titu je to sto je u partizanske redove primio odbjegle cetnike...i na neki nacin to je i preteca ovog svega sto se desilo

a i ti cetnici sta su usli u partizane su 1990 bili djedice i neznam kako bi to moglo biti preteca Shocked
osim toga veliki broj cetnika i domobrana su bili obicni seljaci nasilno unovaceni i nisu imali pojma o nicemu...
a sta je osim toga Tito tu kriv? sta je trebao osobno pregledavat ko sve ulazi u Partizane?!
NOVJ je 1945 imala 3milijuna vojnika!! i poslije Crvene Armije bila je druga po velicini...
ustase nisu primali zato sta se za njih znalo da su fasisti ali upocetku cetnci to nisu bili. nastali su kao JVuO ili Jugoslovenska Vojska u Otadjbini i borili su za za kralja a partizani su im tjeli pokazat da je vrijeme kralja proslo a tek su pod Drazom Mihajlovicem postali fasisti i izdajnici te sluga Njemackog fasizma.
Na vrh Go down
Hercegovac
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
Hercegovac


Male
Broj poruka : 195
Godina : 32
Mjesto : Hercegovina !
Posao : Radim sa bakrom xD
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-28

Moć Jugoslovenske Narodne Armije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moć Jugoslovenske Narodne Armije   Moć Jugoslovenske Narodne Armije I_icon_minitime14th August 2008, 01:46

Titov Partizan (citat):
Adi (citat):
Pa to je upravo i bio problem....al vidis jedina stvar koju zamjerim Titu je to sto je u partizanske redove primio odbjegle cetnike...i na neki nacin to je i preteca ovog svega sto se desilo

a i ti cetnici sta su usli u partizane su 1990 bili djedice i neznam kako bi to moglo biti preteca Shocked
osim toga veliki broj cetnika i domobrana su bili obicni seljaci nasilno unovaceni i nisu imali pojma o nicemu...
a sta je osim toga Tito tu kriv? sta je trebao osobno pregledavat ko sve ulazi u Partizane?!
NOVJ je 1945 imala 3milijuna vojnika!! i poslije Crvene Armije bila je druga po velicini...
ustase nisu primali zato sta se za njih znalo da su fasisti ali upocetku cetnci to nisu bili. nastali su kao JVuO ili Jugoslovenska Vojska u Otadjbini i borili su za za kralja a partizani su im tjeli pokazat da je vrijeme kralja proslo a tek su pod Drazom Mihajlovicem postali fasisti i izdajnici te sluga Njemackog fasizma.

Ali te iste djedice su svojim sinovima i unucima prenijeli fašističko razmišljanje...
Na vrh Go down
Jugoslav
General Major
General Major



Male
Broj poruka : 1096
Godina : 34
Mjesto : Bosna
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-17

Moć Jugoslovenske Narodne Armije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moć Jugoslovenske Narodne Armije   Moć Jugoslovenske Narodne Armije I_icon_minitime14th August 2008, 02:17

jel to znaci da se u jugi nije niko volio nego su samo glumili bratsvo i jedninstvo posto je veliki broj ljudi bio u izdajnickim snagama...
npr. moje je djed nasilno mobiliziran u domobrane, poslije rata je postao clan KPJ i bio je presjednik mjesne zajednice, pokopan je pod crvenom zvijedom a moja tetka znaci njegova kci je bila u SSRNJ... mislim da on nije prenjeo na moga oca fasizam kao sta ni moj otac nije na mene...ali ovo nije jedini slucaj!
znam komunista ciji je otac bio u cetnicima kao i jednog ciji je otac bio u ustasama... pa nisu te djedice krive za sve
Na vrh Go down
Hercegovac
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
Hercegovac


Male
Broj poruka : 195
Godina : 32
Mjesto : Hercegovina !
Posao : Radim sa bakrom xD
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-28

Moć Jugoslovenske Narodne Armije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moć Jugoslovenske Narodne Armije   Moć Jugoslovenske Narodne Armije I_icon_minitime14th August 2008, 02:23

Titov Partizan (citat):
jel to znaci da se u jugi nije niko volio nego su samo glumili bratsvo i jedninstvo posto je veliki broj ljudi bio u izdajnickim snagama...
npr. moje je djed nasilno mobiliziran u domobrane, poslije rata je postao clan KPJ i bio je presjednik mjesne zajednice, pokopan je pod crvenom zvijedom a moja tetka znaci njegova kci je bila u SSRNJ... mislim da on nije prenjeo na moga oca fasizam kao sta ni moj otac nije na mene...ali ovo nije jedini slucaj!
znam komunista ciji je otac bio u cetnicima kao i jednog ciji je otac bio u ustasama... pa nisu te djedice krive za sve
Nisam rekao da su svi tako radili ali bilo ih je dosta...
Nije trebalo da se svima dozvoli pristup Partizanima...trebalo je to pažljivije izabrati
Na vrh Go down
Jugoslav
General Major
General Major



Male
Broj poruka : 1096
Godina : 34
Mjesto : Bosna
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-17

Moć Jugoslovenske Narodne Armije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moć Jugoslovenske Narodne Armije   Moć Jugoslovenske Narodne Armije I_icon_minitime14th August 2008, 02:26

slazem se ali tada ako ce cetnik pobjeci u partizane i zatim ubijati cetnike...
iako neznam za nijedan slucaj da se to dogodilo, stalno se o tome prica ali gdje su dokazi... neki su i stvarno tjeli otici u partizane...jbg. tesko je unic u necu glavu i vidjet sta se tamo zbiva
Na vrh Go down
Hercegovac
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
Hercegovac


Male
Broj poruka : 195
Godina : 32
Mjesto : Hercegovina !
Posao : Radim sa bakrom xD
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-28

Moć Jugoslovenske Narodne Armije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moć Jugoslovenske Narodne Armije   Moć Jugoslovenske Narodne Armije I_icon_minitime14th August 2008, 02:28

Titov Partizan (citat):
slazem se ali tada ako ce cetnik pobjeci u partizane i zatim ubijati cetnike...
iako neznam za nijedan slucaj da se to dogodilo, stalno se o tome prica ali gdje su dokazi... neki su i stvarno tjeli otici u partizane...jbg. tesko je unic u necu glavu i vidjet sta se tamo zbiva
Naprimjer...raspitati se kakav je taj čovjek bio prije nego što je izrazio želju da pristupi partizanima,da li je činio zločine,da li je naredio te zločine i takve stvari...
Na vrh Go down
Sponsored content





Moć Jugoslovenske Narodne Armije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moć Jugoslovenske Narodne Armije   Moć Jugoslovenske Narodne Armije I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Moć Jugoslovenske Narodne Armije
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Jugoslavija Online :: Jugoslavija Online :: Jugonostalgija-
Idi na: