Jugoslavija Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin
! ! ! REINKARNACIJA ! ! !
Login
Član:
Password:
Prijavi me automatski: 
:: Zaboravljen password
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Anketa
Kako vam se čini novi YU-Online izgled?
 5
 4
 3
 2
 1
Rezultati
Ko je prisutan na forumu
Ukupno 4 korisnika online: 0 registrovanih, 0 skriven, 4 gostiju

niko

Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 66 dana: 1st April 2011, 14:06
Preporučene stranice
free forum

 

 ZAHVALNOSTI I POHVALE

Go down 
5 posters
AutorPoruka
Vojvodjanin
Potporučnik
Potporučnik
Vojvodjanin


Broj poruka : 370
Godina : 39
Mjesto : Ravnica
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-12-16

ZAHVALNOSTI I POHVALE Empty
KomentarNaslov komentara: ZAHVALNOSTI I POHVALE   ZAHVALNOSTI I POHVALE I_icon_minitime25th January 2009, 01:05

Posto nisam mogao da nadjem nijednu temu u kojoj bi mogao pokazati svoju zahvalnost drugu Red Dogu, otvaram ovu.

Druze hvala ti PUNO, ulozio si mnogo truda u grb AFAV-a, i da nije tebe bilo mi bi sad imali mali sugavi grb izradjen u paint-u. Elem, puno ti hvala, i kad ti nesto bude trebalo, AFAV ti stoji na usluzi.


Vojvodjanin: komentar modifikovan dana: 25th January 2009, 02:46; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
drug Tibor
Kapetan 1. klase
Kapetan 1. klase
drug Tibor


Male
Broj poruka : 555
Godina : 32
Mjesto : Bečej
Posao : Učenik
Obrazovanje : Kuvar
Reputacija : 0
Bodovi : 5
Datum upisa : 2008-10-28

ZAHVALNOSTI I POHVALE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ZAHVALNOSTI I POHVALE   ZAHVALNOSTI I POHVALE I_icon_minitime25th January 2009, 01:10

I ja se isto zahvaljujem tebi druže Red Dog za rad koji si obavio za AFAV.
Na vrh Go down
Vojvodjanin
Potporučnik
Potporučnik
Vojvodjanin


Broj poruka : 370
Godina : 39
Mjesto : Ravnica
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-12-16

ZAHVALNOSTI I POHVALE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ZAHVALNOSTI I POHVALE   ZAHVALNOSTI I POHVALE I_icon_minitime25th January 2009, 19:59

I kompletno nam uradio grb! Very Happy Druga Red Doga treba dati orden za iskazanu pomoc AFAV-u. Dobice zahvalnicu, samo da je sastavim.
Na vrh Go down
drug Tibor
Kapetan 1. klase
Kapetan 1. klase
drug Tibor


Male
Broj poruka : 555
Godina : 32
Mjesto : Bečej
Posao : Učenik
Obrazovanje : Kuvar
Reputacija : 0
Bodovi : 5
Datum upisa : 2008-10-28

ZAHVALNOSTI I POHVALE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ZAHVALNOSTI I POHVALE   ZAHVALNOSTI I POHVALE I_icon_minitime25th January 2009, 20:01

Ma Red Dogu bismo trebali dati orden Narodnog Heroja, i orden Zasluge za Narod
Na vrh Go down
Vojvodjanin
Potporučnik
Potporučnik
Vojvodjanin


Broj poruka : 370
Godina : 39
Mjesto : Ravnica
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-12-16

ZAHVALNOSTI I POHVALE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ZAHVALNOSTI I POHVALE   ZAHVALNOSTI I POHVALE I_icon_minitime2nd February 2009, 23:17

Inace, hteo bih posebno da se zahvalim Denisu_Yu, zato sto jedva ceka da me opsuje, i da se posvadja....time bas naglasava bratstvo i jedinstvo...inace, hvala mu i sto pljuje po AP Vojvodini...Denise, hvala ti... "pravi si" Titoist....a tek Jugosloven...uff tek to.... Cool
Na vrh Go down
Vojvodjanin
Potporučnik
Potporučnik
Vojvodjanin


Broj poruka : 370
Godina : 39
Mjesto : Ravnica
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-12-16

ZAHVALNOSTI I POHVALE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ZAHVALNOSTI I POHVALE   ZAHVALNOSTI I POHVALE I_icon_minitime2nd February 2009, 23:35

E da...i Denis tvrdi da danasnji Makedonci nisu potekli od juznih Slovena, a kaze za sebe da je Jugosloven...to je jako dubokoumno Razz

Inace, ne svata razliku izmedju Grckih Makedonaca (aleksandra velikog) i danasnjih...oko toga se i vodi spor oko imena FYROM....
Na vrh Go down
drug Tibor
Kapetan 1. klase
Kapetan 1. klase
drug Tibor


Male
Broj poruka : 555
Godina : 32
Mjesto : Bečej
Posao : Učenik
Obrazovanje : Kuvar
Reputacija : 0
Bodovi : 5
Datum upisa : 2008-10-28

ZAHVALNOSTI I POHVALE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ZAHVALNOSTI I POHVALE   ZAHVALNOSTI I POHVALE I_icon_minitime2nd February 2009, 23:39

A i vi ste baš našli neku beznačajnu temu oko čega hoćete da se prepirete....
Na vrh Go down
Vojvodjanin
Potporučnik
Potporučnik
Vojvodjanin


Broj poruka : 370
Godina : 39
Mjesto : Ravnica
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-12-16

ZAHVALNOSTI I POHVALE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ZAHVALNOSTI I POHVALE   ZAHVALNOSTI I POHVALE I_icon_minitime2nd February 2009, 23:42

drug Tibor (citat):
A i vi ste baš našli neku beznačajnu temu oko čega hoćete da se prepirete....

Pa kad je glup...prvo kaze da je Jugosloven, a onda tvrdi da su Makedonci bili tu 4500 godina pre Slovena...sta da radim kad je imao 1 iz matematike....
Na vrh Go down
drug Tibor
Kapetan 1. klase
Kapetan 1. klase
drug Tibor


Male
Broj poruka : 555
Godina : 32
Mjesto : Bečej
Posao : Učenik
Obrazovanje : Kuvar
Reputacija : 0
Bodovi : 5
Datum upisa : 2008-10-28

ZAHVALNOSTI I POHVALE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ZAHVALNOSTI I POHVALE   ZAHVALNOSTI I POHVALE I_icon_minitime2nd February 2009, 23:48

Denis je u pravu....Makedonski narod je mešan, baš kako je Denis naveo, 67% je antička krv a ostalo je Slovenska krv, a osim toga ako Tito nije pravio razlike oko toga, onda zašto hoćeš ti da praviš razlike, kad je bespotrebno!!!
Na vrh Go down
Vojvodjanin
Potporučnik
Potporučnik
Vojvodjanin


Broj poruka : 370
Godina : 39
Mjesto : Ravnica
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-12-16

ZAHVALNOSTI I POHVALE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ZAHVALNOSTI I POHVALE   ZAHVALNOSTI I POHVALE I_icon_minitime2nd February 2009, 23:52

drug Tibor (citat):
Denis je u pravu....Makedonski narod je mešan, baš kako je Denis naveo, 67% je antička krv a ostalo je Slovenska krv, a osim toga ako Tito nije pravio razlike oko toga, onda zašto hoćeš ti da praviš razlike, kad je bespotrebno!!!

Pa ne, nije bespotrebno...on navodi kako je "bolji" od ostalih Jugoslovena zato sto ima "anticke" krvi...a anticko je staro grcko...znaci Grcke krvi, i time spad u Grke....
A Jugosloven- ili jesi ili nisi...nema izmedju
Na vrh Go down
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

ZAHVALNOSTI I POHVALE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ZAHVALNOSTI I POHVALE   ZAHVALNOSTI I POHVALE I_icon_minitime3rd February 2009, 00:12

Ja bih, pak, pojam "jugosloven" označio kao definiciju čovjeka koji ne priznaje nikakvu podijelu naroda, bilo kakvog.
Ko god razmišlja tako, smatram da može reći da je jugosloven, neovisno od toga da li toj osobi na rodnom listu stoji da je rođena prije raspada SFRJ, na tlu SFRJ ili od roditelja tog porijekla.

A i da skrenem pažnju da BUKVALNO tapkate u mjestu.
Koga briga šta su makedonci bili prije 4500 godina?
U svakom od nas teče i turske krvi, ali nam Turska ne šalje pomoć!
Zato, ostavite stare Grke da počivaju u miru, i posvetite se fenomenu zvanom SUTRA!
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
Vojvodjanin
Potporučnik
Potporučnik
Vojvodjanin


Broj poruka : 370
Godina : 39
Mjesto : Ravnica
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-12-16

ZAHVALNOSTI I POHVALE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ZAHVALNOSTI I POHVALE   ZAHVALNOSTI I POHVALE I_icon_minitime3rd February 2009, 00:13

Udarnik (citat):
Ja bih, pak, pojam "jugosloven" označio kao definiciju čovjeka koji ne priznaje nikakvu podijelu naroda, bilo kakvog.
Ko god razmišlja tako, smatram da može reći da je jugosloven, neovisno od toga da li toj osobi na rodnom listu stoji da je rođena prije raspada SFRJ, na tlu SFRJ ili od roditelja tog porijekla.

A i da skrenem pažnju da BUKVALNO tapkate u mjestu.
Koga briga šta su makedonci bili prije 4500 godina?
U svakom od nas teče i turske krvi, ali nam Turska ne šalje pomoć!
Zato, ostavite stare Grke da počivaju u miru, i posvetite se fenomenu zvanom SUTRA!

E pa u meni ne tece turska krv...moji su izbegli od turaka na vreme....
Na vrh Go down
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

ZAHVALNOSTI I POHVALE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ZAHVALNOSTI I POHVALE   ZAHVALNOSTI I POHVALE I_icon_minitime3rd February 2009, 00:17

Tvoji možda da.
A oni koji su se vjenčavali članovima tvoje porodice?
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
Vojvodjanin
Potporučnik
Potporučnik
Vojvodjanin


Broj poruka : 370
Godina : 39
Mjesto : Ravnica
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-12-16

ZAHVALNOSTI I POHVALE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ZAHVALNOSTI I POHVALE   ZAHVALNOSTI I POHVALE I_icon_minitime3rd February 2009, 00:19

Udarnik (citat):
Tvoji možda da.
A oni koji su se vjenčavali članovima tvoje porodice?

Isto, svi su seobom...ono, ne mrzim nikoga, al Denis se vise oslanja na CIST nacionalizam, nego na Jugoslovenstvo, komunizam, ma bilo sta...on otvoreno mrzi neke jugoslovenske narode i govori da je jugosloven i antifasisti.... Exclamation
Na vrh Go down
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

ZAHVALNOSTI I POHVALE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ZAHVALNOSTI I POHVALE   ZAHVALNOSTI I POHVALE I_icon_minitime3rd February 2009, 00:25

Mogu i ja reći što god želim.
No, malo ko zaista shvata težinu mržnje.
Samo se opustite.
Pomirite se.

Dosta je bilo, devedesetih smo to sve vidili.
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
Drug Ambra
Moderator foruma
Moderator foruma
Drug Ambra


Male
Broj poruka : 354
Godina : 31
Mjesto : Osijek
Reputacija : 0
Bodovi : 4
Datum upisa : 2008-07-15

ZAHVALNOSTI I POHVALE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ZAHVALNOSTI I POHVALE   ZAHVALNOSTI I POHVALE I_icon_minitime3rd February 2009, 01:10

ja npr nemogu mrzit jednostavno mi nejde to npr dobio sam od nekih likova batina kojih ono znam iz viđenja al nemrzim ih nemogu se ljutit odma oprastam kolko sam puta htio mrzit srbe ono svi moji prijatelji takvi a jedino ja nisam osjećao mržnju prema srbima i nakraju sam se prepustio osjećaju i završio ovdje

BRATSTVO I JEDINSTVO ZA SVE NAS ČAK I ZA NARODE IZVAN GRANICA EX JUGE
Na vrh Go down
Vojvodjanin
Potporučnik
Potporučnik
Vojvodjanin


Broj poruka : 370
Godina : 39
Mjesto : Ravnica
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-12-16

ZAHVALNOSTI I POHVALE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ZAHVALNOSTI I POHVALE   ZAHVALNOSTI I POHVALE I_icon_minitime3rd February 2009, 01:11

Drug Ambra (citat):
ja npr nemogu mrzit jednostavno mi nejde to npr dobio sam od nekih likova batina kojih ono znam iz viđenja al nemrzim ih nemogu se ljutit odma oprastam kolko sam puta htio mrzit srbe ono svi moji prijatelji takvi a jedino ja nisam osjećao mržnju prema srbima i nakraju sam se prepustio osjećaju i završio ovdje

BRATSTVO I JEDINSTVO ZA SVE NAS ČAK I ZA NARODE IZVAN GRANICA EX JUGE

Naravno...e to je ideja Republike Vojvodine...al ajd, kao "ne mozemo"...
Na vrh Go down
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

ZAHVALNOSTI I POHVALE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ZAHVALNOSTI I POHVALE   ZAHVALNOSTI I POHVALE I_icon_minitime3rd February 2009, 03:37

Udarnik (citat):
Ja bih, pak, pojam "jugosloven" označio kao definiciju čovjeka koji ne priznaje nikakvu podijelu naroda, bilo kakvog.
Ko god razmišlja tako, smatram da može reći da je jugosloven, neovisno od toga da li toj osobi na rodnom listu stoji da je rođena prije raspada SFRJ, na tlu SFRJ ili od roditelja tog porijekla.

A i da skrenem pažnju da BUKVALNO tapkate u mjestu.
Koga briga šta su makedonci bili prije 4500 godina?
U svakom od nas teče i turske krvi, ali nam Turska ne šalje pomoć!
Zato, ostavite stare Grke da počivaju u miru, i posvetite se fenomenu zvanom SUTRA!

i kaze se neka pocivaju stare makedonce u miru a ne grci zasto aleksandrovo kraltsvo nije bilo grcko tuku makedonsko a ove sa turska krv nemam nikakvu vezu ja sa turaka i 100 puta sum mu reko na ivan za da budes jugosloven mozes biti i njemac nema veze Jugoslavija ti je tvorenina u kojoj drug tito je uvideo da nema sloga izmedju bivshe yu rep. i on je imao veliku ideju za pomirenja naroda ali nazalost propala ta ideja.
i druze mirza ako vidis "posvetite se na fenomenom zvanog sutra" a posto ovaj forum je fenomenom zvanog minato taka da i mi se borimo za neke idejale od minato kako na pr. KOMUNIZAM i zato nije sve u sutra
Na vrh Go down
drug Tibor
Kapetan 1. klase
Kapetan 1. klase
drug Tibor


Male
Broj poruka : 555
Godina : 32
Mjesto : Bečej
Posao : Učenik
Obrazovanje : Kuvar
Reputacija : 0
Bodovi : 5
Datum upisa : 2008-10-28

ZAHVALNOSTI I POHVALE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ZAHVALNOSTI I POHVALE   ZAHVALNOSTI I POHVALE I_icon_minitime3rd February 2009, 03:44

Al mi baš te prošle ideje hoćemo da postavimo za budućnost, Denise....
Na vrh Go down
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

ZAHVALNOSTI I POHVALE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ZAHVALNOSTI I POHVALE   ZAHVALNOSTI I POHVALE I_icon_minitime3rd February 2009, 09:14

pa ija to kazem posto mirza je naglasio "posvetite se na fenomenu sutra" a ustvari mi se borimo za prosle ideale ....nisi me dobro svatio sta sam piso tibore
Na vrh Go down
drug Tibor
Kapetan 1. klase
Kapetan 1. klase
drug Tibor


Male
Broj poruka : 555
Godina : 32
Mjesto : Bečej
Posao : Učenik
Obrazovanje : Kuvar
Reputacija : 0
Bodovi : 5
Datum upisa : 2008-10-28

ZAHVALNOSTI I POHVALE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ZAHVALNOSTI I POHVALE   ZAHVALNOSTI I POHVALE I_icon_minitime3rd February 2009, 12:27

Shvatio sam ja to što si napisao,pa jeste, mi se na neki način borimo za prošle ideale i ideje, ali težimo ka tome da baš te ideale i ideje izgradimo u budućnosti, sve to poukom iz prošlosti....
Na vrh Go down
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

ZAHVALNOSTI I POHVALE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ZAHVALNOSTI I POHVALE   ZAHVALNOSTI I POHVALE I_icon_minitime3rd February 2009, 20:57

epa na to sam i mislio
Na vrh Go down
Sponsored content





ZAHVALNOSTI I POHVALE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ZAHVALNOSTI I POHVALE   ZAHVALNOSTI I POHVALE I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
ZAHVALNOSTI I POHVALE
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Jugoslavija Online :: Off-topic :: Sve i Svašta-
Idi na: