Jugoslavija Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin
! ! ! REINKARNACIJA ! ! !
Login
Član:
Password:
Prijavi me automatski: 
:: Zaboravljen password
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Anketa
Kako vam se čini novi YU-Online izgled?
 5
 4
 3
 2
 1
Rezultati
Ko je prisutan na forumu
Ukupno 3 korisnika online: 0 registrovanih, 0 skriven, 3 gostiju

niko

Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 66 dana: 1st April 2011, 14:06
Preporučene stranice
free forum

 

 MABIH djeluje!

Go down 
AutorPoruka
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

MABIH djeluje! Empty
KomentarNaslov komentara: MABIH djeluje!   MABIH djeluje! I_icon_minitime8th December 2008, 14:55

Dana 07.12.2008. je u više gradova bivše SFRJ obavljeno plakatiranje.
Tekst koji je korišten je sljedeći:

1990.
Bila je to godina početka kraja.
Sve je počelo buđenjem nacionalizma u pojedinim republikama, a nakon toga uslijedio je, naravno, odgovor ostalih jugoslavenskih naroda. Za stvoriti ljubav, bratstvo i jedinstvo između raznih naroda bile su potrebne godine!
Velika je nesreća bila potrebna da bi shvatili da su zajedno jači!
No, kao i obično, puno je lakše navesti narode na mržnju nego na ljubav.
To se dogodilo i te kobne '90-te.
Za to su krivi pojedinci koje će kad tad stići ruka pravde ili ih je već stigla!
Ali, nažalost, ti zločinci su još uvijek živi u našoj svakodnevnici.
Bili oni pod zemljom ili ne, mi i dalje njihove zločinačke ideje držimo u životu.
I dalje mrzimo našu jučerašnju braću i ne želimo čuti za njih. To je nepotrebno i to je glupo! Naš budući razvoj zahtijeva saradnju, ona zahtijeva dobre odnose i prijateljstvo, a kad to postignemo, vratiti će se i ljubav!
Dok god se mi mrzimo, ideje razarača žive.
Mi smo krv koja teče njihovim venama, voda koja im daje snagu i sunce koje ih drži u životu!
Pitam sad svakog Hrvata, Srbina i Bošnjaka želite li to biti?
Hoćemo li se i dalje udaljavati ili ćemo prestati s tim glupostima i okrenuti se svojoj budućnosti koja je zajednička za sve nas? O nama ovisi kako će biti našoj djeci!
Ti! Čitatelju ovoga, ti si taj koji može promijeniti svijet. Bez obzira čitao ti ovo sam ili sa prijateljem, razmisli o ovome. Razmisli šta je dobro! Imaj svoje JA!
Budi pametan i odluči pošteno! Ako želis biti voljen, voli drugoga bez obzira na njegovu vjeru ili nacionalnost!


TI ODLUČUJEŠ!
TI MOŽEŠ MIJENJATI SVIJET!

Sad je 2008.


MABIH se zahvaljuje svima koji su podržali i pomogli ovaj hrabar prvi korak ka ostvarenju našeg cilja - uspostavljanja Bratstva i Jedinstva i smrt nacionalizma.
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
 
MABIH djeluje!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» MABIH
» MABIH na internetu!
» Formular za upis u MABIH

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Jugoslavija Online :: Mladi Antifašisti Bosne i Hercegovine :: Javna MABIH obavještenja-
Idi na: