Jugoslavija Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin
! ! ! REINKARNACIJA ! ! !
Login
Član:
Password:
Prijavi me automatski: 
:: Zaboravljen password
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Anketa
Kako vam se čini novi YU-Online izgled?
 5
 4
 3
 2
 1
Rezultati
Ko je prisutan na forumu
Ukupno 6 korisnika online: 0 registrovanih, 0 skriven, 6 gostiju

niko

Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 66 dana: 1st April 2011, 14:06
Preporučene stranice
free forum

 

 Kladionica

Go down 
+3
Drug Čelik
Mirza
Drug Ambra
7 posters
AutorPoruka
Drug Ambra
Moderator foruma
Moderator foruma
Drug Ambra


Male
Broj poruka : 354
Godina : 31
Mjesto : Osijek
Reputacija : 0
Bodovi : 4
Datum upisa : 2008-07-15

Kladionica Empty
KomentarNaslov komentara: Kladionica   Kladionica I_icon_minitime30th October 2008, 12:14

sigurno se dosta vas kladi pa ako ikad budete imali neku dojavu prognozu il nest stavite tu
Na vrh Go down
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Kladionica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kladionica   Kladionica I_icon_minitime30th October 2008, 14:57

Ja sam se par puta kladio, jednom mi je tiket bio za 600 KM ali sam pao na 2 utakmice... Prokleti Bayern!
A inače se ne kladim Wink
Nisam previše zainteresovan za neborilačke sportove Very Happy
Bavim se Taekwondo-om već 3 pune godine pa zato Wink Very Happy
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
Drug Čelik
Zastavnik 1.klase
Zastavnik 1.klase
Drug Čelik


Male
Broj poruka : 335
Godina : 32
Mjesto : Željezna Zenica, Yugoslavija
Posao : Moler
Obrazovanje : Srednja skola zasad...
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-14

Kladionica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kladionica   Kladionica I_icon_minitime30th October 2008, 21:48

evo siguran par:
HSV - Stuttgart 1/1
Na vrh Go down
http://kksor.blogger.ba
Hercegovac
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
Hercegovac


Male
Broj poruka : 195
Godina : 32
Mjesto : Hercegovina !
Posao : Radim sa bakrom xD
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-28

Kladionica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kladionica   Kladionica I_icon_minitime30th October 2008, 21:51

Ne bih se složio...


Hoffenheim ti je siguran...
Na vrh Go down
Drug Ambra
Moderator foruma
Moderator foruma
Drug Ambra


Male
Broj poruka : 354
Godina : 31
Mjesto : Osijek
Reputacija : 0
Bodovi : 4
Datum upisa : 2008-07-15

Kladionica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kladionica   Kladionica I_icon_minitime30th October 2008, 22:48

jedan prijedlog u vezi kladionice bio sam na jednom forumu i svako je stavljo sta je htio i nisi znao koga da slusas
i zato
kad imate dojavu recite odakle ste ju culi i kolko je pouzdana kad se igra u kolko sati
kad stavljate prognozu objasnite mal zasto bas to mislite jel zato sto.. npr evo prognoza moja za subotu
Tottenham-FC Liverpool 2
zato sto tottenham u zadnjih 6 utakmica ima 1 pobijedu i 2 nerjesene
a liverpool 5 pobijeda i 1 nerijesenu
i u međusobnim omjerima tottenhem ima 3 pobijede 5 nerjesenih i 9 pobijeda liverpoola kvota je 2.00 u supersportu i mislim da se isplati igrati takvo nest

netreba vama prognoza biti tak dugacka al malo objasnjenja i tak to
Na vrh Go down
Drug Ambra
Moderator foruma
Moderator foruma
Drug Ambra


Male
Broj poruka : 354
Godina : 31
Mjesto : Osijek
Reputacija : 0
Bodovi : 4
Datum upisa : 2008-07-15

Kladionica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kladionica   Kladionica I_icon_minitime30th October 2008, 22:57

Marseille-Saint Etienne 1 1.65 supersport u subotu 21:00 to je moja prognoza zato sto marsej je 3 i sigurno ce se boriti za prvo mjesto dok seint entien nije dorastao ekipi poput marseja
Na vrh Go down
Jugoslav
General Major
General Major



Male
Broj poruka : 1096
Godina : 34
Mjesto : Bosna
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-17

Kladionica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kladionica   Kladionica I_icon_minitime31st October 2008, 00:25

Niti se kladim niti bi se ikada, a u buducoj Jugi (nada umire zadnja) svim cu se zakonskim sredstvima boriti za zabranu kladjenja...sory ali to je kao prvo ovisnost (bolest), a kao drugo burzujski moral...
Na vrh Go down
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Kladionica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kladionica   Kladionica I_icon_minitime31st October 2008, 01:05

Comrade Domo (citat):
Niti se kladim niti bi se ikada, a u buducoj Jugi (nada umire zadnja) svim cu se zakonskim sredstvima boriti za zabranu kladjenja...sory ali to je kao prvo ovisnost (bolest), a kao drugo burzujski moral...

Slažem se, ali ipak ćemo im dopustiti, na kraju krajeva ne ometa nas, u Off-topic-u je. Wink
Također momci, ako ja naletim na kakvu informaciju, rado ću vam javiti! (Imam dosta prijatelja kladioničara u razredu pa čujem što šta.)
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
AK47
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
AK47


Male
Broj poruka : 187
Godina : 32
Mjesto : Yugoslavia
Posao : administratora
Obrazovanje : u toku...
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-16

Kladionica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kladionica   Kladionica I_icon_minitime31st October 2008, 01:35

slazem se sa drugom... kladionica je bolest i ovisnost... al et ko hoce nek se kladi ne branim... ko sto mogu pusit... opijat se... drogirat se...
Na vrh Go down
http://www.lbnl.forumotion.com
Drug Ambra
Moderator foruma
Moderator foruma
Drug Ambra


Male
Broj poruka : 354
Godina : 31
Mjesto : Osijek
Reputacija : 0
Bodovi : 4
Datum upisa : 2008-07-15

Kladionica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kladionica   Kladionica I_icon_minitime31st October 2008, 11:07

ak ti smeta druže domo nemoj čitat ovaj dio foruma a klađenje nije baš bolest i ovisnost više kockanje znam neke ljude koji bi sam kartali za pare sam onaj texas hold'em poker a ako je okladiti se bolest onda je bolest i pratiti sport jel treba i to zabraniti
Na vrh Go down
Drug Ambra
Moderator foruma
Moderator foruma
Drug Ambra


Male
Broj poruka : 354
Godina : 31
Mjesto : Osijek
Reputacija : 0
Bodovi : 4
Datum upisa : 2008-07-15

Kladionica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kladionica   Kladionica I_icon_minitime31st October 2008, 11:15

evo jedna za danas rumunjsak 1 liga igra u 14:00
Gloria Bist. - FC Arges 1 kw 2.25
kadabi pogledali njihove medjusobne omjere vidjeli bi da od 10 utakmica gloria bistra ima 9 pobijeda i 1 je nerješena
ko voli nek izvoli
Na vrh Go down
Jugoslav
General Major
General Major



Male
Broj poruka : 1096
Godina : 34
Mjesto : Bosna
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-17

Kladionica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kladionica   Kladionica I_icon_minitime31st October 2008, 23:39

Hrga (citat):
ak ti smeta druže domo nemoj čitat ovaj dio foruma a klađenje nije baš bolest i ovisnost više kockanje znam neke ljude koji bi sam kartali za pare sam onaj texas hold'em poker a ako je okladiti se bolest onda je bolest i pratiti sport jel treba i to zabraniti

Usporediti sport sa kladjenjem je krajne smijesno...a to jest bolest jel vi ucestujete u necemu iz jednoga razloga - NOVAC, tj postajete robovi materijalnih stvari (a druze Mirza komunizam nas treba osloboditi toga), dakle ZABRANITI kladjenje...!!
A ja znam dobro sve ljude iz moga kraja koji se klade i znam da su svi ovisni a nekoliko ih je propalo zbog toga. Usput vi i ne primjecujete da ste vi ti koji su EKSPLOATIRANI...utakmice se namjestaju a kladionice se reklamiraju na veliko...pare idi Kapitalistima a mi uzivamo u blagodatima Kapitalizma....

PS:Citam sve sto zelim, a ako ti moje misljenje smeta onda si pogresio forum jer ovde nema ni tolitarizma ni cenzure...
Na vrh Go down
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Kladionica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kladionica   Kladionica I_icon_minitime31st October 2008, 23:49

Comrade Domo (citat):
Hrga (citat):
ak ti smeta druže domo nemoj čitat ovaj dio foruma a klađenje nije baš bolest i ovisnost više kockanje znam neke ljude koji bi sam kartali za pare sam onaj texas hold'em poker a ako je okladiti se bolest onda je bolest i pratiti sport jel treba i to zabraniti

Usporediti sport sa kladjenjem je krajne smijesno...a to jest bolest jel vi ucestujete u necemu iz jednoga razloga - NOVAC, tj postajete robovi materijalnih stvari (a druze Mirza komunizam nas treba osloboditi toga), dakle ZABRANITI kladjenje...!!
A ja znam dobro sve ljude iz moga kraja koji se klade i znam da su svi ovisni a nekoliko ih je propalo zbog toga. Usput vi i ne primjecujete da ste vi ti koji su EKSPLOATIRANI...utakmice se namjestaju a kladionice se reklamiraju na veliko...pare idi Kapitalistima a mi uzivamo u blagodatima Kapitalizma....

PS:Citam sve sto zelim, a ako ti moje misljenje smeta onda si pogresio forum jer ovde nema ni tolitarizma ni cenzure...

Iako se slažem s tobom da je klađenje pogrešno, moram te zamoliti da ih ne ometaš u tome. Znam da su tvoje namjere dobre te da ih samo prijateljski savjetuješ, ali to je njihov izbor.
Budući da je tema otvorena u Off-Topicu (koji je i predviđen za bilo šta što forumaši žele), a i smještena je u odgovarajući podforum (sport), nemamo se na šta žaliti.
Kao prijatelji, naše je bilo da im skrenemo pažnju na štetne efekte tog klađenja, a njihova je odluka da li će slijediti naš savjet.
Naš zadatak je ovde obavljen, neka se bave čime žele. Wink

Drugarski pozdrav svima,
Mirza
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
Drug Ambra
Moderator foruma
Moderator foruma
Drug Ambra


Male
Broj poruka : 354
Godina : 31
Mjesto : Osijek
Reputacija : 0
Bodovi : 4
Datum upisa : 2008-07-15

Kladionica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kladionica   Kladionica I_icon_minitime2nd November 2008, 12:11

Tromso - Stabaek 2 kw 3.20 cuo sam dojavu na jednoj stranici navodno je 100 % tocna vrijedi probat s srednjim ulogom

inace to je NORVEŠKA 1.LIGA igra se u 18:00
Na vrh Go down
Drug Ambra
Moderator foruma
Moderator foruma
Drug Ambra


Male
Broj poruka : 354
Godina : 31
Mjesto : Osijek
Reputacija : 0
Bodovi : 4
Datum upisa : 2008-07-15

Kladionica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kladionica   Kladionica I_icon_minitime3rd December 2008, 23:57

navodno u ceskoj hokejskoj ligi su se posvadjali sa savezom i iz protesta ce igrati svi jedno kolo x to bi trebalo biti ovo sutra 3 preksutra 4 utakmice dobitak je velik na 5 kuna i vrijedi probat i u nedjelju isto tako ceska hokej liga probajte sa 5 kuna 50 dinara 1.5 km i sta ja znam s cim vise ne isto x
TO se vec dogodilo prije par godina u norveskoj posvadjali se klubovi i sa savezom i svi igrali x kao protest i ostetili savez za velike pare ali im je savez moramo ispuniti uvjete
Na vrh Go down
Gost
Gost




Kladionica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kladionica   Kladionica I_icon_minitime3rd December 2008, 23:59

sta je x? nereseno?
Na vrh Go down
Drug Ambra
Moderator foruma
Moderator foruma
Drug Ambra


Male
Broj poruka : 354
Godina : 31
Mjesto : Osijek
Reputacija : 0
Bodovi : 4
Datum upisa : 2008-07-15

Kladionica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kladionica   Kladionica I_icon_minitime4th December 2008, 00:00

1 pobijeda domacina x nerjeseno 2 pobijeda gostiju
Na vrh Go down
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

Kladionica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kladionica   Kladionica I_icon_minitime20th December 2008, 16:27

pishite za danas real-valencia mislim da 4e biti 1 2.00 koef.
Na vrh Go down
Sponsored content





Kladionica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kladionica   Kladionica I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Kladionica
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Jugoslavija Online :: Off-topic :: Sport-
Idi na: