Jugoslavija Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin
! ! ! REINKARNACIJA ! ! !
Login
Član:
Password:
Prijavi me automatski: 
:: Zaboravljen password
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Anketa
Kako vam se čini novi YU-Online izgled?
 5
 4
 3
 2
 1
Rezultati
Ko je prisutan na forumu
Ukupno 5 korisnika online: 0 registrovanih, 0 skriven, 5 gostiju

niko

Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 66 dana: 1st April 2011, 14:06
Preporučene stranice
free forum

 

 Jugoslavija - da ili ne?

Go down 
+14
Denis_YU
Mire_osveta
AK47
brigadirka
Jugoslav
Drug Čelik
Adi
Tito
Dacho
masha
Hercegovac
vox
Jugoslovenka u srcu
Mirza
18 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Jugoslavija - da ili ne? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Jugoslavija - da ili ne?   Jugoslavija - da ili ne? - Page 2 I_icon_minitime21st June 2008, 19:14

First topic message reminder :

U ovu temu mogu pisati svi sve ali u granicama normale. To znači bez vrijeđanja, samo civilizovana rasprava.
Tema je "Da li je po vama Jugoslavija bila uspijeh i vrhunac ovih prostora?"
Izvolite.
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm

AutorPoruka
đuro pro
Gost




Jugoslavija - da ili ne? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: nema do juge   Jugoslavija - da ili ne? - Page 2 I_icon_minitime23rd March 2009, 09:53

a kad ce se opet vratit juga? i oce li drug tito opet bit šef?
opet cemo bit nesvrstani?
Na vrh Go down
drug Tibor
Kapetan 1. klase
Kapetan 1. klase
drug Tibor


Male
Broj poruka : 555
Godina : 32
Mjesto : Bečej
Posao : Učenik
Obrazovanje : Kuvar
Reputacija : 0
Bodovi : 5
Datum upisa : 2008-10-28

Jugoslavija - da ili ne? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jugoslavija - da ili ne?   Jugoslavija - da ili ne? - Page 2 I_icon_minitime23rd March 2009, 14:07

Jugoslavija će se vratiti, nažalost Maršala više nema al biće neko drugi ko će isto tako dobro obavljati poslove kao što je Tito radio, i da, opet ćemo biti u pokretu nesvrstanih.
Na vrh Go down
đuro pro
Gost




Jugoslavija - da ili ne? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: mozda uskrsne?   Jugoslavija - da ili ne? - Page 2 I_icon_minitime23rd March 2009, 14:48

ma ja ne virujen da moze bit juge bez tite!
a druze tibore, tko je taj koji ga moze zamjeniti?
stipe mesic?
Na vrh Go down
drug Tibor
Kapetan 1. klase
Kapetan 1. klase
drug Tibor


Male
Broj poruka : 555
Godina : 32
Mjesto : Bečej
Posao : Učenik
Obrazovanje : Kuvar
Reputacija : 0
Bodovi : 5
Datum upisa : 2008-10-28

Jugoslavija - da ili ne? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jugoslavija - da ili ne?   Jugoslavija - da ili ne? - Page 2 I_icon_minitime23rd March 2009, 21:29

Ne, ma kakav Stipe Mesić, taj ti je produkt kapitalizma i višljih klasa, nama je potreban neko iz radničke klase, a taj neko će se naći pre ili kasnije, uveravam te u to!!! jer i ranih 30 ih godina prošlog veka, niko nije pomišljao na to da bi Tito mogao biti sekretar KPJ, a posle je ispao kao največi čovek svih naših naroda i narodnosti...ja ne govorim o čudima ovde, ja govorim o tome da će se dobar vodja kao što je Tito bio, naći će se pre ili kasnije...
Na vrh Go down
đuro pro
Gost




Jugoslavija - da ili ne? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: ka spasit ce nas muka   Jugoslavija - da ili ne? - Page 2 I_icon_minitime23rd March 2009, 21:43

ja znam jednoga iz te radnicke klase, al je osta bez posla, a i propija se!
al kad ga sretnem, predlozit cu mu da krene sa revolucijom!
Na vrh Go down
drug Tibor
Kapetan 1. klase
Kapetan 1. klase
drug Tibor


Male
Broj poruka : 555
Godina : 32
Mjesto : Bečej
Posao : Učenik
Obrazovanje : Kuvar
Reputacija : 0
Bodovi : 5
Datum upisa : 2008-10-28

Jugoslavija - da ili ne? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jugoslavija - da ili ne?   Jugoslavija - da ili ne? - Page 2 I_icon_minitime24th March 2009, 01:35

Na ovom forumu nema mesta za ovakve nezrele šale, ako ne znaš ozbiljno onda nemoj ni da dolaziš ovde da rasipaš svoju glupost!
Na vrh Go down
đuro pro
Gost




Jugoslavija - da ili ne? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: molom druze tibore?!   Jugoslavija - da ili ne? - Page 2 I_icon_minitime24th March 2009, 10:32

vi se meni obracate? nit su gluposti, a nit se glupiram.
svijestan totalno stvarnosti i situacije danas, tako se i ophodim.
zalosno je sto mi jogosloveni se suocavamo neprekidno sa takvim paranoicnim izjavama!
za jugu sve, a i za Mr. jozu, sta lezi mrtav pijan ispred diskonta! bounce
Na vrh Go down
jugoslav
Gost




Jugoslavija - da ili ne? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jugoslavija - da ili ne?   Jugoslavija - da ili ne? - Page 2 I_icon_minitime15th April 2009, 03:09

Dok dišem,kad posljenih stih ispisem uvjek cu reci uvjek cu te zvati Jugoslavijo nasa mati.
Na vrh Go down
Cule
Gost




Jugoslavija - da ili ne? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: pozdrav svim yugoslovenima.   Jugoslavija - da ili ne? - Page 2 I_icon_minitime18th April 2009, 22:51

Nakon dugog trazenja sa nadom i sa zeljom pokusavao sam da se pridruzim svojoj braci koji djele isto misljenje kao i ja.dugo dugo sam trazio ovaj forum i citao sam sve clanke koji su upisani .
i naravno zelio da i ja dadnem komentare na sve clanke jer je u meni stvoren jedan osjecaj zalosti ,radosti ,bjesa ,ljutnje,mrznje i svijh moguci osjecaji koji postoje.
jer nisam u drzavi u kojoj me je bog stvorio.gje sam trebao da imam svije djetinstvo ,gdje sam trebao sveke nedjelje da posjetim svoga pokojnog oca na grobu,gdje sam trebao da odrastem sa svojim narodom gdje u jutro kazem svojim sugradjanima dobro juto itd.:narode ja nisam to dozivio.kao i mnogo mnogo djece kao i ja (ovo je samo za posebne.)[b]sram vas i stid bilo ko kod je radio na tome da se srusi jugoslavia i da vas je stid cjelog svjeta svih zrtava koji su ginuli za jugoslaviju kao i moji djedovi i svog naroda sto je stradao u ovome ratu.vi ste prodane duse vi sto spominjete blajburg i sto spomijete neke grobove po sloveniji i hrvackoj .vi muslimani sto se kunete u turke.a i vi sto vam je drazi seselj nego otac.
pa vi ste jedna gamad koja treba da se likvidira vi svi trbate na goli otok.
ja sam svako dan u borbi sa ljudima koji su svi protiv mene i moga misljena o jugoslaviji.zato sto volim tita i sve sto je titovo i zato sto zelim mir svome narodu jer nesvacaju sta ja pravo mislim o svim ljudima bivse jugoslavije.


ja ima toliko puno da kazem i da napisem ali mislim da je sve to uzalud jer danas kad sam se htheo uclaniti na vas sajt neki pederr mi je zabranio da se uclanim .poruka tome pederu......... ja sam jugosloven i umrjecu kao jugosloven ja cu uvjek biti titov a tito ce biti moj.


da vam ogovorim na vase pitanje sto se tice JUGOSLAVIJA DA ILI NE

ja sam za ZA gdje treba da se podpisem.
Na vrh Go down
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

Jugoslavija - da ili ne? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jugoslavija - da ili ne?   Jugoslavija - da ili ne? - Page 2 I_icon_minitime20th April 2009, 06:26

http://yu-pokret.forumotion.com/

druze na ovaj sajt učlanise jer je premesčen forum!!!
Na vrh Go down
Dado
Gost




Jugoslavija - da ili ne? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jugoslavija - da ili ne?   Jugoslavija - da ili ne? - Page 2 I_icon_minitime21st October 2009, 02:55

Kao prvo moram reci da sam se 1984 godine rodio kao jugosloven u sarajevu kao i vucko za olimpijske igre Smile. nazalost nisam mogao dugo uzivati u toj jugoslaviji sto je mnogo dobrog iako ne dugo ostavila u mom srcu. Naj radje bi se vratio u to vrjeme gdje mi je drug bio drug od srca a ne zbog interesa i gdje su mladi sjedili ispred zgrade, svirali gitaru i pjevali. Jugoslaviju su stvarali ljudi koji su zivjeli u njoj i sve sto su stvarali sebi su stvorili i bilo je uspjesno, imala je sva bogatsva o kojoj druge zemlje samo mogu sanjati. Nazalost su pogresni ljudi dosli na vlast i unistili nase snove. I gdje su sad ti ljudi ? mogu li nam vratiti ono sto su nam uzeli ? Ne !!!!! Niti to koga interesuje u ovom svjetu, a pogotovo ne evropu gdje su uzivali u raspadu Jugoslavije. Ja bi volio da se svi opet ujedine i da bude opet Jugoslavija ali moram gledati i realisticno i mislim da sve dok je covjek na vlasti toga nece biti zato sto covjek vlada nad covjekom na njegovo lose. Sve dok postoji vojna industrija sve dok postoji vojska gdje se covjek uci ubijati i sve dok covjek nad covjekom vlada Jugoslavije nece biti. Danas svaka zemlja ima probleme i uvjek je normalan narod ispastao i od dana na dan sve je gore. Ja samo vidim da ovaj svjetski sistem propada i mislim da samo veca sila od covjeka moze taj probelm da rjesi. Sloboda citavoj zemlji i svim narodima ce doci i smrt nece samo fasizmu biti nego i svim religijama koje se mjesaju sa politikom i tako stvaraju mrznju. Sloboda Narodu !
Na vrh Go down
Sponsored content





Jugoslavija - da ili ne? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jugoslavija - da ili ne?   Jugoslavija - da ili ne? - Page 2 I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Jugoslavija - da ili ne?
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Jugoslavija Online :: Dobrodošlica gostima :: Knjiga gostiju-
Idi na: