Jugoslavija Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin
! ! ! REINKARNACIJA ! ! !
Login
Član:
Password:
Prijavi me automatski: 
:: Zaboravljen password
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Anketa
Kako vam se čini novi YU-Online izgled?
 5
 4
 3
 2
 1
Rezultati
Ko je prisutan na forumu
Ukupno 7 korisnika online: 0 registrovanih, 0 skriven, 7 gostiju

niko

Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 66 dana: 1st April 2011, 14:06
Preporučene stranice
free forum

 

 Nešto sam interesantno čuo...

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Nešto sam interesantno čuo... Empty
KomentarNaslov komentara: Nešto sam interesantno čuo...   Nešto sam interesantno čuo... I_icon_minitime17th June 2008, 20:37

Danas sam imao čas engleskog i profesorica Dragana mi je postavila pitanje: "Koju knjigu čitaš?"
Rekoh: "Čitam "Jugoslavija posle Tita 1980-1985."
Njen komentar na to je bio: "Na ovim prostorima će doći do revolucije koja će ili značiti ponovnu vladavinu komunizma, ili će nas sve odvesti u propast. SAD se trenutno nalaze u takvoj situaciji da bi bilo smiješno da jačaju te im je jedini put, put prema dole."

Interesantne misli!
Da podržim njenu teoriju, rekao sam joj: "Stvoren je novi vojni pakt između Rusije, Kine, Indije, Irana i još par manjih zemalja, nazvan Shangai Cooperation Organization."
Opšteznana je činjenica da je u Kini vlada komunizam.

https://www.youtube.com/watch?v=-tZodkQulVI

Komentari?
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
Dacho
Vodnik
Vodnik
Dacho


Male
Broj poruka : 89
Godina : 113
Mjesto : Jelah
Posao : ponekad
Obrazovanje : slabo ali bice bolje
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-15

Nešto sam interesantno čuo... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nešto sam interesantno čuo...   Nešto sam interesantno čuo... I_icon_minitime17th June 2008, 23:05

ma razlog sto sad trenutno nema rata je zato sto Amerika dominira svijetom kada se taj balans pomjeri ljudi se zaboravit kakve su strahote bile u predhodnim svjetskim ratovima i bice sranja,Evropa je postala civilizovana i izmedju evropskih zemlaja nece biti rata po mojoj procjeni ali bice toliko nesposobni da se nece ujedinit sve dok ih krajnja nuzda ne natjera,Amerika ce ponovo pokusat da nesto iscenira kako bi imala razlog da napadne zemlju koju bude htjela ,Rusiji se priblizava u evropi,jedino je Bjelorusija i jednim djelom ukrajina jos proruska tako da se rusija sad okrece aziji i bliskom istoku Arapske zemlje ce tako takodje bit kita jer nisu ujedinjene a imaju para i nesposobnih drzavnika tako da u njih dok ne dodje do kakve revolucije nece bit nkakvih opiranja,od muslimanskih zemalja moze se tek ocekivati od Turske i Egipta a Iran ce krenut za rusijom.

Kina jos nije sila i sumnjam da ce im Amerikanci dopustit da to i postanu a Japan je uvjek opasan.

Sve u svemu tesko da moze nesto bit u sljedecih 50 godina ,mozda sitne kriza tipa Koreja ,Vijetnam III svjetski rat je jos Daleko
Na vrh Go down
http://www.lbnl.forumotion.com
zhivago
Vojnik
Vojnik



Broj poruka : 19
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-18

Nešto sam interesantno čuo... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nešto sam interesantno čuo...   Nešto sam interesantno čuo... I_icon_minitime18th June 2008, 01:23

ameri su goli kurac...oni su najveci teroristi na svijetu... oni nemaju muda napasti ni ran, pa dozivjeli bi veci krah nego u vijetnamu...da ne govorimo o nuklearnim silama kao kina i rusija...
Na vrh Go down
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Nešto sam interesantno čuo... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nešto sam interesantno čuo...   Nešto sam interesantno čuo... I_icon_minitime18th June 2008, 15:36

Trebam vidit da dovedem tu profesoricu na forum Very Happy
Ja sam vam samo htio prenijet što sam čuo.
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
Jugoslav
General Major
General Major



Male
Broj poruka : 1096
Godina : 34
Mjesto : Bosna
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-17

Nešto sam interesantno čuo... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nešto sam interesantno čuo...   Nešto sam interesantno čuo... I_icon_minitime18th July 2008, 19:36

Drug Admin (citat):
Danas sam imao čas engleskog i profesorica Dragana mi je postavila pitanje: "Koju knjigu čitaš?"
Rekoh: "Čitam "Jugoslavija posle Tita 1980-1985."
Njen komentar na to je bio: "Na ovim prostorima će doći do revolucije koja će ili značiti ponovnu vladavinu komunizma, ili će nas sve odvesti u propast. SAD se trenutno nalaze u takvoj situaciji da bi bilo smiješno da jačaju te im je jedini put, put prema dole."

Interesantne misli!
Da podržim njenu teoriju, rekao sam joj: "Stvoren je novi vojni pakt između Rusije, Kine, Indije, Irana i još par manjih zemalja, nazvan Shangai Cooperation Organization."
Opšteznana je činjenica da je u Kini vlada komunizam.

https://www.youtube.com/watch?v=-tZodkQulVI

Komentari?


SAMO REVOLUCIJOM!!!
Na vrh Go down
Sponsored content





Nešto sam interesantno čuo... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nešto sam interesantno čuo...   Nešto sam interesantno čuo... I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Nešto sam interesantno čuo...
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Jugoslavija Online :: Jugoslavija Online :: Rasprave-
Idi na: