HomeKako koristiti ovaj Forum?TražiRegistracijaLogin
! ! ! REINKARNACIJA ! ! !
Login
Član:
Password:
Prijavi me automatski: 
:: Zaboravljen password
Traži

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Anketa
Kako vam se čini novi YU-Online izgled?
 5
 4
 3
 2
 1
Rezultati
Ko je prisutan na forumu
Ukupno 2 korisnika online: 0 registrovanih, 0 skriven, 2 gostiju

niko

Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 66 dana: 1st April 2011, 14:06
Preporučene stranice
free forum

Share | 

Ponovorođenje Jugoslavije?

Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
AutorPoruka
Mirza
Osnivač
Osnivač

Male
Broj poruka : 1300
Godina : 28
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

KomentarNaslov komentara: Ponovorođenje Jugoslavije?   16th June 2008, 14:14

First topic message reminder :

Mnogi su stavovi kada se priča o ponovorođenju Juge, neki su za, neki protiv, nekima je to svejedno, neki smatraju da će se kad-tad desiti a drugi opet vjeruju da do toga nikad neće doći...

Ja sam inače optimista i vjerujem da uz dovoljno truda ništa nije nemoguće.
Potrebna je jaka volja i ponos predaka naših da se ponosna zastava Jugoslavije ponovo vijori na vjetru.
Opet, traži se vaš stav!

Drug Admin: komentar modifikovan dana: 1st July 2008, 18:11; prepravljeno ukupno 2 puta
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://yu-pokret.forumotion.com/forum.htm

AutorPoruka
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik

Male
Broj poruka : 398
Godina : 29
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   7th February 2009, 17:51

Vojvodjanin (citat):
Denis_YU (citat):
da ali najvazno je ko se izborio da sacuva Titov spomenik a sigurno nisu se izborili Ameri i nisu izgradili Amerikanci te fabriku?Nravno da radnici hoce da ostane taj spomenik kad je Tito sagradio fabriku taj koj ti dava leb nega ga volis epa i ovo je bio takav slucaj tito mu je davao leb a sad se crnce tamo za minimalnu platu.Tito je bio covjek sa veliki pamet a ne kao tvoj omileni Bush koj pravio genocid u Iraq..Ivane!!

Moj omiljeni bush??? WTF?

pa sigurno imas negov poster u tvojoj sobi! zar ne ivane?
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Vojvodjanin
Potporučnik
Potporučnik

Broj poruka : 370
Godina : 34
Mjesto : Ravnica
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-12-16

KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   7th February 2009, 19:19

Denis_YU (citat):
Vojvodjanin (citat):
Denis_YU (citat):
da ali najvazno je ko se izborio da sacuva Titov spomenik a sigurno nisu se izborili Ameri i nisu izgradili Amerikanci te fabriku?Nravno da radnici hoce da ostane taj spomenik kad je Tito sagradio fabriku taj koj ti dava leb nega ga volis epa i ovo je bio takav slucaj tito mu je davao leb a sad se crnce tamo za minimalnu platu.Tito je bio covjek sa veliki pamet a ne kao tvoj omileni Bush koj pravio genocid u Iraq..Ivane!!

Moj omiljeni bush??? WTF?

pa sigurno imas negov poster u tvojoj sobi! zar ne ivane?

ti si budala....to sto neko oce u EU ne znaci da podrzava rat i REPUBLIKANCE...ne, ja sam pre za americke demokrate nega za republikance....a ti sigurno imas poster druga Staljina koji je toliko nesrece narodu napravio! I sam Lenjin je u testamentu upozorio da Staljina ne treba postaviti za predsednika partije, al tebi je sve crno i belo, ti neumes da razmisljas na vise frenkvencija....
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik

Male

KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   7th February 2009, 19:28

Ja obozavam Staljin kako sam bio radosan kad cujem da je staljin jebao sve kapitalisti a Ameti mogli da mu se hvate za kitu ali nisu vodili ratove u Iraq i dr, zemlje makedonci tuku tvoji jebeni Kapitalisti i sigurno imas barbiku sa lik od Kondoliza Rajs koju je jebes svaki dan a nad tvoju glavu poster od Obama i Bush na koj ga drkas svaki dan
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Vojvodjanin
Potporučnik
Potporučnik

KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   7th February 2009, 19:39

Denis_YU (citat):
Ja obozavam Staljin kako sam bio radosan kad cujem da je staljin jebao sve kapitalisti a Ameti mogli da mu se hvate za kitu ali nisu vodili ratove u Iraq i dr, zemlje makedonci tuku tvoji jebeni Kapitalisti i sigurno imas barbiku sa lik od Kondoliza Rajs koju je jebes svaki dan a nad tvoju glavu poster od Obama i Bush na koj ga drkas svaki dan

To je samo primer tvog neznanja...staljin je bio idiot, ma protiv koga se borio ili ne. drugo, obama i bush imaju sasvim razlicite politike sto se rata tice, obama i zatvara sad gvantanamo, al ti to ne znas, zato sto samo sedis za kompom. Ajde idi i drkaj na Staljina, SA KOJIM JE TITO BIO U SVADJI....izdajice...'50-ih ko je voleo staljina isao je pravo u corku, a i islo se zbog toga i na goli otok! Znam pricu tu jednog bivseg partizana koji je posle rata sluzio u miliciji, i kad su ga nesto pitali za koga je, on je rekao da je za staljina, i poslali su ga na goli otok...da nam je i tebe da posaljemo...
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik

Male

KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   7th February 2009, 19:59

me ce me posaljite na goli otok....HAHAHAHAHHAHAHAHA....ma kapitalisti imaju prednost i drkaj na Obama ti ne brini niko ti nece zameriti..A Staljin ja nisam spomenuo tuku ti si mi ga spomenuo i da Staljinova Crvena Armija pobedila Hitler....i sta ti znaci ono "izdanjice" hoces da svrtis forumasa protiv mene!HEHEHEH...ti si samo jebeni mali provokator t.e supak koj nista ne razumi a o americki i nato sranja me ne interesuje boli me k**** za njih i za to ne sledim televiziju ja imam druge obaveze ja i ti nismo isto ja imam 19 god ti imas samo 14 ti jos se skolovas boli te k**** roditelji placaju a mene sad mi pocinje borba za opstanak i znam koliko moze da ima mozak 14 godisnik i 18-19 godisnik..Ja Ivane bio sam na tvoje detske godine i za to nemoj mi srati posto mene kad mi govori 22 godisnik ja si cutim posto i on je bio na moji godina i zna kako je
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Vojvodjanin
Potporučnik
Potporučnik

KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   7th February 2009, 20:01

Denis_YU (citat):
me ce me posaljite na goli otok....HAHAHAHAHHAHAHAHA....ma kapitalisti imaju prednost i drkaj na Obama ti ne brini niko ti nece zameriti..A Staljin ja nisam spomenuo tuku ti si mi ga spomenuo i da Staljinova Crvena Armija pobedila Hitler....i sta ti znaci ono "izdanjice" hoces da svrtis forumasa protiv mene!HEHEHEH...ti si samo jebeni mali provokator t.e supak koj nista ne razumi a o americki i nato sranja me ne interesuje boli me k**** za njih i za to ne sledim televiziju ja imam druge obaveze ja i ti nismo isto ja imam 19 god ti imas samo 14 ti jos se skolovas boli te k**** roditelji placaju a mene sad mi pocinje borba za opstanak i znam koliko moze da ima mozak 14 godisnik i 18-19 godisnik..Ja Ivane bio sam na tvoje detske godine i za to nemoj mi srati posto mene kad mi govori 22 godisnik ja si cutim posto i on je bio na moji godina i zna kako je

ne ne znas zato sto si se ti sa 14 jos igrao...pa aj kad si toliko pametniji i zreliji, aj ospori da Tito nije bio u svadji sa Staljinom! I Lenjin ga nije voleo! Zato sam rekao "izdajnice" !
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik

Male

KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   7th February 2009, 20:11

bio je tacno i sta je napravio stalin?apsolutno nista nije uradio ja sam 100 % da bi je hteo nesto uraditi staljin na Jugoslavija posle rata sravnuo bi ne sa zemljom ali Ivane to su ti politike koji ni ja ni ti ne razumemo a i da ovo sam zaboraio da na 14 god sam igrao,muvao sam cure i dr. bio sam u cut mladosti tacno si reko to zasto na 14 god nisam imao nikakvih prava politicki kao sto sad ti nemas a ja sada gi imam i nisam se zamarao sa politikom jedino sam ucio istorije ali to nije imalo nikakvih veza sa politikom na pr. da je stalo jos 1 glas da se izbere neki presdenjik moglo bi i moj glas da odluce a da je stalo u srbiji - / / - ti nemozes da odlucis zasto nemas nikakvih prava na punoletean gradjanin
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Vojvodjanin
Potporučnik
Potporučnik

KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   7th February 2009, 20:15

Denis_YU (citat):
bio je tacno i sta je napravio stalin?apsolutno nista nije uradio ja sam 100 % da bi je hteo nesto uraditi staljin na Jugoslavija posle rata sravnuo bi ne sa zemljom ali Ivane to su ti politike koji ni ja ni ti ne razumemo a i da ovo sam zaboraio da na 14 god sam igrao,muvao sam cure i dr. bio sam u cut mladosti tacno si reko to zasto na 14 god nisam imao nikakvih prava politicki kao sto sad ti nemas a ja sada gi imam i nisam se zamarao sa politikom jedino sam ucio istorije ali to nije imalo nikakvih veza sa politikom na pr. da je stalo jos 1 glas da se izbere neki presdenjik moglo bi i moj glas da odluce a da je stalo u srbiji - / / - ti nemozes da odlucis zasto nemas nikakvih prava na punoletean gradjanin

Very Happy jeste mozda nemam pravo da glasam, al imam pravo da serem politicki kolko ocu Wink to je i sustina politike, da se sere i da se nakrade Razz
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik

Male

KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   7th February 2009, 20:19

i sta ako seres ko niko te ne cuje.A da zaboravio sam da ti kazem da moji najomiljeni komunisti su mi:

1.Josip Broz-TITO
2.Diego Armando Maradona
3.Mike Tyson
4.Joseph Stalin
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Vojvodjanin
Potporučnik
Potporučnik

KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   7th February 2009, 20:20

Denis_YU (citat):
i sta ako seres ko niko te ne cuje.A da zaboravio sam da ti kazem da moji najomiljeni komunisti su mi:

1.Josip Broz-TITO
2.Diego Armando Maradona
3.Mike Tyson
4.Joseph Stalin

Staljin je bio djubre! I LEnjin ga nije voleo, ni Tito ga nije voleo!!! Drugo, cuju me i cut ce me, ja se spremam za politicke nauke Very Happy
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik

Male

KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   7th February 2009, 20:20

Vojvodjanin (citat):
Denis_YU (citat):

Very Happy jeste mozda nemam pravo da glasam, al imam pravo da serem politicki kolko ocu Wink to je i sustina politike, da se sere i da se nakrade Razz

epa vidis i sam iznjaznavas da sve sto kazes seres...
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Vojvodjanin
Potporučnik
Potporučnik

KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   7th February 2009, 20:21

Denis_YU (citat):
Vojvodjanin (citat):
Denis_YU (citat):

epa vidis i sam iznjaznavas da sve sto kazes seres...

Cool
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik

Male

KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   7th February 2009, 20:23

Vojvodjanin (citat):
Denis_YU (citat):

1.Josip Broz-TITO
2.Diego Armando Maradona
3.Mike Tyson
4.Joseph Stalin

Staljin je bio djubre! I LEnjin ga nije voleo, ni Tito ga nije voleo!!! Drugo, cuju me i cut ce me, ja se spremam za politicke nauke Very Happy

a sta sad ces mi ti soliti pamet koj je bio staljin ko je bio tito i dr.

Ivane razumi bez Staljinova Crvena Armija ne bi se moglo pobediti Njemacka samo sta ti to ne svacas
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Vojvodjanin
Potporučnik
Potporučnik

KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   7th February 2009, 20:24

Denis_YU (citat):
Vojvodjanin (citat):
Denis_YU (citat):

1.Josip Broz-TITO
2.Diego Armando Maradona
3.Mike Tyson
4.Joseph Stalin

a sta sad ces mi ti soliti pamet koj je bio staljin ko je bio tito i dr.

Ivane razumi bez Staljinova Crvena Armija ne bi se moglo pobediti Njemacka samo sta ti to ne svacas

Pa to sto je imao veliko ucesce u pobedi u drugom svetskom ne znaci da je bio pozitivna politicka licnost
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik

Male

KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   7th February 2009, 20:31

ja znam da je stalin bio smrad za njegov narod ali je naj veliki borac u 2 sv rata i zato mi je jedna od omiljenih licnosti ja gledam u covjek u njegov borben duh a stalin je imao muda od slon
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Vojvodjanin
Potporučnik
Potporučnik

KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   9th February 2009, 18:08

Sta kazete na ovu podelu Nove Juge? Razz Razz Razz

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik

Male

KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   9th February 2009, 18:14

ovo ti je neka zajebancija ili jos zivis u kraljevine Jugoslavija zasto bila je vakva slicna mapa od SHS i ima samo jedna drzava a zove se:

SOCIJALISTICKA FDERARIVNA REPUBLIKA JUGOSLAVIJA

za kakvu demokratsku pricas....hahahahaha
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Mirza
Osnivač
Osnivač

Male
Broj poruka : 1300
Godina : 28
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   9th February 2009, 18:17

*S*FRJ

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://yu-pokret.forumotion.com/forum.htm
Vojvodjanin
Potporučnik
Potporučnik

KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   9th February 2009, 18:20

Denis_YU (citat):
ovo ti je neka zajebancija ili jos zivis u kraljevine Jugoslavija zasto bila je vakva slicna mapa od SHS i ima samo jedna drzava a zove se:

Covece Kraljevine Jugoslavije nije ista, pogledaj imas na googleu...mada je bila dobro resenje zato sto je delila na banovine po rekama, a ne po Srbima, Makedoncima, Hrvatima itd...ja mislim da je u novoj Yugi potrebno izdeliti na provincije a ne na republike (ne treba nam opet federalizacija) a njih (provincije) staviti ne na osnovu "naroda" nego na osnovu regija u kojoj ce ziveti narod-YUGOSLOVENI! BEz Srbije, Hrvatske itd..Yugoslavija, i narod Yugosloveni!
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Vojvodjanin
Potporučnik
Potporučnik

KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   9th February 2009, 18:21

Udarnik (citat):
*S*FRJ

Ne treba nam ponovo federalizacija nego decentralizacija
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik

Male

KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   9th February 2009, 18:22

https://www.youtube.com/watch?v=LwSsWuzRM-Y&feature=related

e ivane evo spremio sam ti pjesmu za tvoje idole koji su otpjevali
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik

Male

KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   9th February 2009, 18:23

Vojvodjanin (citat):
Denis_YU (citat):

Covece Kraljevine Jugoslavije nije ista, pogledaj imas na googleu...mada je bila dobro resenje zato sto je delila na banovine po rekama, a ne po Srbima, Makedoncima, Hrvatima itd...ja mislim da je u novoj Yugi potrebno izdeliti na provincije a ne na republike (ne treba nam opet federalizacija) a njih (provincije) staviti ne na osnovu "naroda" nego na osnovu regija u kojoj ce ziveti narod-YUGOSLOVENI! BEz Srbije, Hrvatske itd..Yugoslavija, i narod Yugosloveni!

e vidi se da si glup kao prvo pisao si dalmaciska,vardarska i dr. a tu si bile bivse banovine u SHS
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Vojvodjanin
Potporučnik
Potporučnik

KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   9th February 2009, 18:25

Denis_YU (citat):
Vojvodjanin (citat):
Denis_YU (citat):

e vidi se da si glup kao prvo pisao si dalmaciska,vardarska i dr. a tu si bile bivse banovine u SHS

Ne, vardarska jeste bila (ali kakve to ima veze???) a drugo dalmacija nikad nije bila banovina u SHS vec je bila deo primorske banovine! Stavio sam na osnovu istorijiskih regija!
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik

Male

KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   9th February 2009, 18:28

ne reko sam ti pr. zasto su taka nesto slicno zvucile banovine u SHS
kao vardarska,dalmaciska i dr
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Vojvodjanin
Potporučnik
Potporučnik

KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   9th February 2009, 18:29

Denis_YU (citat):
ne reko sam ti pr. zasto su taka nesto slicno zvucile banovine u SHS
kao vardarska,dalmaciska i dr

Nije postojala "damatinska", Dalmacija je bila u sastavu PRIMORSKE banovine...a licno mislim da je to bilo dobro resenje, zato sto nije delilo provincije na osnovu nacionalnosti.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   

Na vrh Go down

Ponovorođenje Jugoslavije?
Na vrh 
Stranica 11/12Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Ucenje nemackog jezika
» Meša Selimović
» Iznošenje bebe iz porodilišta
» Pusenje ili zdravlje
» Herpes - lečenje propolisim