Jugoslavija Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin
! ! ! REINKARNACIJA ! ! !
Login
Član:
Password:
Prijavi me automatski: 
:: Zaboravljen password
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Anketa
Kako vam se čini novi YU-Online izgled?
 5
 4
 3
 2
 1
Rezultati
Ko je prisutan na forumu
Ukupno 4 korisnika online: 0 registrovanih, 0 skriven, 4 gostiju

niko

Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 66 dana: 1st April 2011, 14:06
Preporučene stranice
free forum

 

 Ponovorođenje Jugoslavije?

Go down 
+26
Lenjin
Delija
petokraka
Drug Čelik
Hercegovac
Drug Ljupa
JugoSlovenKa Pionirka :)
drug Tibor
Prava Jugoslovenka
Filip
Jugoslav
vox
Red Dog
Tito
nerkokavaz
Basketball_girl92
KK_Bosna
zhivago
BosanskiLJILJAN
ZlatniLjiljan
Drug Marijan
Adi
Jugoslovenka u srcu
AK47
Dacho
Mirza
30 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
AutorPoruka
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 I_icon_minitime16th June 2008, 14:14

First topic message reminder :

Mnogi su stavovi kada se priča o ponovorođenju Juge, neki su za, neki protiv, nekima je to svejedno, neki smatraju da će se kad-tad desiti a drugi opet vjeruju da do toga nikad neće doći...

Ja sam inače optimista i vjerujem da uz dovoljno truda ništa nije nemoguće.
Potrebna je jaka volja i ponos predaka naših da se ponosna zastava Jugoslavije ponovo vijori na vjetru.
Opet, traži se vaš stav!


Drug Admin: komentar modifikovan dana: 1st July 2008, 18:11; prepravljeno ukupno 2 puta
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm

AutorPoruka
zhivago
Vojnik
Vojnik



Broj poruka : 19
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-18

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 I_icon_minitime18th June 2008, 01:15

ajde ljudi smirite tenzije....mislim da su potekle dovoljno velike rijeke krvi...govorim kao hrvat.,..trecina hrvatske je bila okupirana...zar stvarno mislite da bi ljudi pristali zivjeti s nekim tko im je prije 15 godina ubio,silovao,mucio nekog prijatelja ,rodaka, brata, majku???uzivajmo u miru koji trenutno imamo...
Na vrh Go down
Jugoslovenka u srcu
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
Jugoslovenka u srcu


Female
Broj poruka : 173
Godina : 31
Mjesto : Bijeljina
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-15

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 I_icon_minitime18th June 2008, 01:18

zhivago (citat):
ajde ljudi smirite tenzije....mislim da su potekle dovoljno velike rijeke krvi...govorim kao hrvat.,..trecina hrvatske je bila okupirana...zar stvarno mislite da bi ljudi pristali zivjeti s nekim tko im je prije 15 godina ubio,silovao,mucio nekog prijatelja ,rodaka, brata, majku???uzivajmo u miru koji trenutno imamo...

slazem se u potpunosti...
Na vrh Go down
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 I_icon_minitime18th June 2008, 01:23

Nema tenzija, ovaj forum ima 2 cilja, da se omladini približi pojam Jugoslavije i Tita, jer nisu upoznati sa našom prošlošću.
A danas nam je gore nego ikada, bar po onim udžbenicima što dijele učenicima.
A drugi cilj je da se okupi što više istomišljenika. Prevashodno sam tražio neki forum koji je već izgrađen - nisam našao pa sam pokrenuo ovaj u nadi da neće umrijeti, bar ne u skorije vrijeme.
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
AK47
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
AK47


Male
Broj poruka : 187
Godina : 32
Mjesto : Yugoslavia
Posao : administratora
Obrazovanje : u toku...
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-16

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 I_icon_minitime18th June 2008, 01:26

Drug Admin (citat):
Nema tenzija, ovaj forum ima 2 cilja, da se omladini približi pojam Jugoslavije i Tita, jer nisu upoznati sa našom prošlošću.
A danas nam je gore nego ikada, bar po onim udžbenicima što dijele učenicima.
A drugi cilj je da se okupi što više istomišljenika. Prevashodno sam tražio neki forum koji je već izgrađen - nisam našao pa sam pokrenuo ovaj u nadi da neće umrijeti, bar ne u skorije vrijeme.

Ja se nadam da nece,ipak je ovo dio nase historije...
Na vrh Go down
http://www.lbnl.forumotion.com
zhivago
Vojnik
Vojnik



Broj poruka : 19
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-18

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 I_icon_minitime18th June 2008, 01:28

Drug Admin (citat):
Nema tenzija, ovaj forum ima 2 cilja, da se omladini približi pojam Jugoslavije i Tita, jer nisu upoznati sa našom prošlošću.
A danas nam je gore nego ikada, bar po onim udžbenicima što dijele učenicima.
A drugi cilj je da se okupi što više istomišljenika. Prevashodno sam tražio neki forum koji je već izgrađen - nisam našao pa sam pokrenuo ovaj u nadi da neće umrijeti, bar ne u skorije vrijeme.
sloboda, mir,bratstvo jedinstvo...na tu ideju gledaj tako da ces prihvacati svakoga i nikom ne nametati svoje misljenje...zemljopisne granice su zacrtane ali one ne trebaju biti i granice medu svim ljudima...al zbog nekih ljudi je ipak bolje da su tu...mir se tu uspio odrzati samo komunizmom i kolko je god blagom nazivali ali ipak diktaturom....nema teorije da se smire strasti na ovim podrucjima...
Na vrh Go down
KK_Bosna
Pocetnik
Pocetnik



Broj poruka : 6
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-18

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 I_icon_minitime18th June 2008, 01:35

ma od nove juge nema nista, nazalost.

ja veoma zalim sto cu veci dio zivota provesti u ovoj BiH nego u onoj Jugi
Na vrh Go down
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 I_icon_minitime18th June 2008, 01:36

Neće biti Juge još dugo, al' mislim da nije nemoguće.
Možda je djed nekog mog prijatelja Nijemca ubio nekog mog pretka, možda je tvoj neki predak strado od njemačkog metka, ko zna?
I imaš li ti mržnju prema Nijemcima zbog toga? Vjerovatno ne.
Tako će isto, bar mislim, biti s našom djecom.
Evo već sada, generacije koje tek sada stasaju da budu muškarci i žene, pogon ovih prostora.
Nema šanse da ovi današnji ustanu protiv tkz "političara" i traže nazad Jugu, šanse su veoma male. Ali šta znaš za 10 godina, 20?

Nada ne umire!
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
KK_Bosna
Pocetnik
Pocetnik



Broj poruka : 6
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-18

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 I_icon_minitime18th June 2008, 01:39

Gledaj jednu stvar.

Amerikanci su zeljeli da se SFRJ raspadne jer su bili svjesni da smo mi bili 3. sila na svijetu (Iza njih i Rusa), a prijetili smo da budemo i na samom vrhu, zato su i zakuhali ova sranja koja su se desavala 1981.-1996.

Cak i za tih nekih 20-30 godina kada bi nas narod htio da se opet ujedini, oni ne bi dali.
Na vrh Go down
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 I_icon_minitime18th June 2008, 01:44

Amerikanci jesu bili umješani u raspad.
Ali kako sam čuo, SAD je na sigurnom putu prema dole... A Kina prema gore.
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
KK_Bosna
Pocetnik
Pocetnik



Broj poruka : 6
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-18

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 I_icon_minitime18th June 2008, 01:45

Drug Admin (citat):
Amerikanci jesu bili umješani u raspad.
Ali kako sam čuo, SAD je na sigurnom putu prema dole... A Kina prema gore.
a zaboravljas fenomen zvani EU?
Na vrh Go down
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 I_icon_minitime18th June 2008, 01:48

Da, zaboravio sam na te šejtane Very Happy
Ma, da budem iskren, meni je najveća želja da Juga ponovo ustane. I nikako me niko neće uvjeriti da od toga nema ništa...
Ja se svim bićem nadam!
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
zhivago
Vojnik
Vojnik



Broj poruka : 19
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-18

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 I_icon_minitime18th June 2008, 01:51

lol...zar ste zaboravili na nas vanjski dug?3.sila svijeta 90.-e?lol...da...i zato je ostatak svijeta gledao kako tenkovi jna gaze prostor bivse juge...da im je bilo do raspada bi odmah to sprijecili...i vidim da se ovdje koristi termin "nas narod"...previse je tu naroda i to je glavni problem...momci...ok mi je ovo s jugonostalgijom...bilo je dobre mjuze,glumaca i filmova....ali malo ste previse zabrijali...
Na vrh Go down
zhivago
Vojnik
Vojnik



Broj poruka : 19
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-18

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 I_icon_minitime18th June 2008, 01:53

Drug Admin (citat):
Da, zaboravio sam na te šejtane Very Happy
Ma, da budem iskren, meni je najveća želja da Juga ponovo ustane. I nikako me niko neće uvjeriti da od toga nema ništa...
Ja se svim bićem nadam!
prijatelju...svijetom je zavladao divlji kapitalizam...i mogucnost otvaranja ovog foruma je plod toga...
Na vrh Go down
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 I_icon_minitime18th June 2008, 01:56

Svako ima svoje želje, moja je takva.

Lični stav: Svijet je bio ljubomoran jer je Jugoslavija predstavljala dokaz da šest naroda mogu uspješno živjeti skupa, i otvorenih su ruku dočekali da, kako ti kažeš, tenkovi JNA gaze prostor bivše Juge.
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
AK47
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
AK47


Male
Broj poruka : 187
Godina : 32
Mjesto : Yugoslavia
Posao : administratora
Obrazovanje : u toku...
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-16

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 I_icon_minitime18th June 2008, 02:30

6 naroda je bio glavni razlog jacanja Yu i samog njenog raspada
Na vrh Go down
http://www.lbnl.forumotion.com
Dacho
Vodnik
Vodnik
Dacho


Male
Broj poruka : 89
Godina : 113
Mjesto : Jelah
Posao : ponekad
Obrazovanje : slabo ali bice bolje
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-15

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 I_icon_minitime18th June 2008, 02:37

zhivago (citat):
Drug Admin (citat):
Nema tenzija, ovaj forum ima 2 cilja, da se omladini približi pojam Jugoslavije i Tita, jer nisu upoznati sa našom prošlošću.
A danas nam je gore nego ikada, bar po onim udžbenicima što dijele učenicima.
A drugi cilj je da se okupi što više istomišljenika. Prevashodno sam tražio neki forum koji je već izgrađen - nisam našao pa sam pokrenuo ovaj u nadi da neće umrijeti, bar ne u skorije vrijeme.
sloboda, mir,bratstvo jedinstvo...na tu ideju gledaj tako da ces prihvacati svakoga i nikom ne nametati svoje misljenje...zemljopisne granice su zacrtane ali one ne trebaju biti i granice medu svim ljudima...al zbog nekih ljudi je ipak bolje da su tu...mir se tu uspio odrzati samo komunizmom i kolko je god blagom nazivali ali ipak diktaturom....nema teorije da se smire strasti na ovim podrucjima...

pametno receno stvarno svaka cast slazem se 90% sa ovim
Na vrh Go down
http://www.lbnl.forumotion.com
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 I_icon_minitime18th June 2008, 02:46

Vjerovatno...
Realno gledano, u ovoj situaciji, nemoća je Jugoslavija. Zato treba mjenjati situaciju!
Kako god, ali ovako ne može. Ne mogu iz države maknut a da neko to negdje ne zabilježi...
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
Dacho
Vodnik
Vodnik
Dacho


Male
Broj poruka : 89
Godina : 113
Mjesto : Jelah
Posao : ponekad
Obrazovanje : slabo ali bice bolje
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-15

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 I_icon_minitime18th June 2008, 02:51

jednog dana ce na svijetu biti idealno drustvo ja se nadam to je onaj pravi Komunizam,Anarahija i ta sranja,sad kad ce se to desit....hmm mozda za 10.000 a mozda za 50.000 godina kako god daleko smo od toga ali trebamo prema tome gurat da bilo za deset a ne pedeset hehehe
Na vrh Go down
http://www.lbnl.forumotion.com
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 I_icon_minitime18th June 2008, 03:03

Ja i ti to vjerovatno nećemo doživit, a kako izgleda ni unuci naših unuka!
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
zhivago
Vojnik
Vojnik



Broj poruka : 19
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-18

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 I_icon_minitime18th June 2008, 13:44

Drug Admin (citat):
Svako ima svoje želje, moja je takva.

Lični stav: Svijet je bio ljubomoran jer je Jugoslavija predstavljala dokaz da šest naroda mogu uspješno živjeti skupa, i otvorenih su ruku dočekali da, kako ti kažeš, tenkovi JNA gaze prostor bivše Juge.
amerika je zemlja desetine naroda, pa ipak funkcionira...ok, pitanje je kako dugo, posto je medurasna mrznja sve jaca....
Na vrh Go down
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 I_icon_minitime18th June 2008, 13:51

U SAD bude oko 14000 ubistava vatrenim oružjem godišnje. Po meni to nije način na koji skup naroda treba da funkcionira. Sve veleimperie dožive svoj pad. Pitanje je vremena, slažem se.
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
Dacho
Vodnik
Vodnik
Dacho


Male
Broj poruka : 89
Godina : 113
Mjesto : Jelah
Posao : ponekad
Obrazovanje : slabo ali bice bolje
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-15

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 I_icon_minitime18th June 2008, 14:29

zhivago (citat):
Drug Admin (citat):
Svako ima svoje želje, moja je takva.

Lični stav: Svijet je bio ljubomoran jer je Jugoslavija predstavljala dokaz da šest naroda mogu uspješno živjeti skupa, i otvorenih su ruku dočekali da, kako ti kažeš, tenkovi JNA gaze prostor bivše Juge.
amerika je zemlja desetine naroda, pa ipak funkcionira...ok, pitanje je kako dugo, posto je medurasna mrznja sve jaca....
dok god drzava ima para,sto vise zapadne u financijsku krizu to ce nezadovoljstvo rasti
Na vrh Go down
http://www.lbnl.forumotion.com
Adi
Vodnik
Vodnik
Adi


Male
Broj poruka : 85
Godina : 32
Mjesto : Jelah
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-16

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 I_icon_minitime18th June 2008, 14:44

slazem se,al opet kazem oni te trebaju ucit demokratiji i ljudskim pravima,a kod njih su do prije 30,40 godina crnci ubijani na ulicama.....i po meni mi smo svi jedan narod samo se slovenci bitnije razlikuju od nas..
Na vrh Go down
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 I_icon_minitime18th June 2008, 14:50

"Razumije se, niko u našoj zemlji ne treba da se odriče svoje nacionalne pripadnosti. Ali, svi smo mi, u isto vijeme, i Jugosloveni..."
Josip Broz Tito
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
Basketball_girl92
Vodnik
Vodnik
Basketball_girl92


Female
Broj poruka : 51
Godina : 31
Mjesto : Bijeljina
Posao : Kosarka
Obrazovanje : ..U toku...Srednja Ekonomska Skola-Bankarski tehnicar...
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-18

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 I_icon_minitime18th June 2008, 22:43

Drug Admin (citat):
Kad jednom krene... to i bi!
Jedini je problem probiti se pored ovih guzonja u foteljama na vrhovima vlade


aaaa kraljaaa "guzonja"...pa s neke strane i jesi u pravu... Very Happy Very Happy Smile
Na vrh Go down
Sponsored content





Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 2 I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Ponovorođenje Jugoslavije?
Na vrh 
Stranica 2/12Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Istorijat Jugoslavije
» Raspad Jugoslavije
» Ko je najbolja pevacica Jugoslavije?
» Peticija za obnovu Jugoslavije

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Jugoslavija Online :: Jugoslavija Online :: Rasprave-
Idi na: