Jugoslavija Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin
! ! ! REINKARNACIJA ! ! !
Login
Član:
Password:
Prijavi me automatski: 
:: Zaboravljen password
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Anketa
Kako vam se čini novi YU-Online izgled?
 5
 4
 3
 2
 1
Rezultati
Ko je prisutan na forumu
Ukupno 5 korisnika online: 0 registrovanih, 0 skriven, 5 gostiju

niko

Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 66 dana: 1st April 2011, 14:06
Preporučene stranice
free forum

 

 Ponovorođenje Jugoslavije?

Go down 
+26
Lenjin
Delija
petokraka
Drug Čelik
Hercegovac
Drug Ljupa
JugoSlovenKa Pionirka :)
drug Tibor
Prava Jugoslovenka
Filip
Jugoslav
vox
Red Dog
Tito
nerkokavaz
Basketball_girl92
KK_Bosna
zhivago
BosanskiLJILJAN
ZlatniLjiljan
Drug Marijan
Adi
Jugoslovenka u srcu
AK47
Dacho
Mirza
30 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
AutorPoruka
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 I_icon_minitime16th June 2008, 14:14

First topic message reminder :

Mnogi su stavovi kada se priča o ponovorođenju Juge, neki su za, neki protiv, nekima je to svejedno, neki smatraju da će se kad-tad desiti a drugi opet vjeruju da do toga nikad neće doći...

Ja sam inače optimista i vjerujem da uz dovoljno truda ništa nije nemoguće.
Potrebna je jaka volja i ponos predaka naših da se ponosna zastava Jugoslavije ponovo vijori na vjetru.
Opet, traži se vaš stav!


Drug Admin: komentar modifikovan dana: 1st July 2008, 18:11; prepravljeno ukupno 2 puta
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm

AutorPoruka
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 I_icon_minitime2nd February 2009, 22:31

Vojvodjanin (citat):
Denis_YU (citat):
Vojvodjanin (citat):
LESHI VILHEM (citat):
ne mrzam nikoj,ne sum nacionalista a ne sum ni bil.ja ziveam so sekoj covek,i go postuvam sekoj covek kako svoj roden brat.ja sum albanec katolik.mene me interesira da ima rabota,pari,zeni a koj sto e toa e najmalce vazno.

ne kazem za tebe, nego za ovog denisa...pricao mi je kako mrzi albance!

ko ti je pricao tebi bre sve ti jebem pizdati mater kopile jedno reko sam ti da ne diras makedonsko ti nemas nisto so mene jebem ti mater nemoj da me provocirac kopile jedno i nemoj da mu pricas na LESHI gluposti zasto cu ti jebat mater jesi li cuo govno

Alo, nemoj lagati!!! Da li si rekao da Srbi i Makedonci treba da jebu mater Albancima, zato sto su oni "ubijali po Makedoniji i oteli Kosovo"?!
To nisi rekao???!!! E onda lazes!
A za te pretnje: pale

koj ti je te reko bre vako kopiljak jedan bre sestru ti jebem a ko ti je tebe reko nemoj da mu pricas na svi ovde za mene ako si toliko jak djek dodji u beograd da se nadjemo jebem ti mater pa tamo reci mi vako u lice i ne diraj me vise govno jedno
Na vrh Go down
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 I_icon_minitime2nd February 2009, 22:35

i jos jednom ako opcujes makedonski narod jebacu ti mater u supak zasto makedonija e supersila za vojvodina i nemoj me vise da me narekujes nacionalista zasto cu ti mater jebem
Na vrh Go down
Vojvodjanin
Potporučnik
Potporučnik
Vojvodjanin


Broj poruka : 370
Godina : 39
Mjesto : Ravnica
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-12-16

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 I_icon_minitime2nd February 2009, 22:40

Denis_YU (citat):
i jos jednom ako opcujes makedonski narod jebacu ti mater u supak zasto makedonija e supersila za vojvodina i nemoj me vise da me narekujes nacionalista zasto cu ti mater jebem

Kao prvo ja nisam opsovao Makedonce, ti jesi Albance i rekao si da ih mrzis! A sad jos lazes! I slusaj me, nacionalisto, ne mogu da dodjem u BG, i ti to znas, maloletan sam...drugo, ti izgleda sve nasilnim putem resavas?! Ja navodim cinjenice, ti nemas argumenata pa pretis...ali jbg, znas kako se kaze: KO NEMA U GLAVI, IMA U NOGAMA Razz Razz Razz
Na vrh Go down
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 I_icon_minitime2nd February 2009, 22:43

znas sta nisi ti malotean mozes da dodjes ali si picka strah ti je a izato da ne ti bude pa jebat cu ti mater bre....hehehe...malotan bil ma mrs pizdati mater
Na vrh Go down
Vojvodjanin
Potporučnik
Potporučnik
Vojvodjanin


Broj poruka : 370
Godina : 39
Mjesto : Ravnica
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-12-16

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 I_icon_minitime2nd February 2009, 22:45

Denis_YU (citat):
znas sta nisi ti malotean mozes da dodjes ali si picka strah ti je a izato da ne ti bude pa jebat cu ti mater bre....hehehe...malotan bil ma mrs pizdati mater

hahahaha, sta da radim kad si neinteligentan...a kazem ti nemogu, ali, kad budes imao vremena slobodno ti navrati do mene, pa cemo videti ko je picka....da vidis kako se Vojvodjani tuku na sremskom frontu Laughing
Na vrh Go down
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 I_icon_minitime2nd February 2009, 22:52

koj vojvodjani.....heheheheh....mozes ti da dodjes picketino mozes ...samo ozbiljno jebat o da osnovaces tvoju vojsku zaboravio sam Razz Razz ...e sad me hvatilo strah...HAHAHAHAHA....ma daj ne seri MAKEDONIJA E VESLESILA BRE GLUPAKU ZA VOJVODINA....eh koliko si gupav
Na vrh Go down
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 I_icon_minitime2nd February 2009, 22:54

i nemoj gledat mnogo filmova stetni su po zdravlje....heheheh...vojvodjansku gardu ce osnoval on....hahahahah...ma nemoj da seres bre
Na vrh Go down
Vojvodjanin
Potporučnik
Potporučnik
Vojvodjanin


Broj poruka : 370
Godina : 39
Mjesto : Ravnica
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-12-16

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 I_icon_minitime2nd February 2009, 22:56

Denis_YU (citat):
koj vojvodjani.....heheheheh....mozes ti da dodjes picketino mozes ...samo ozbiljno jebat o da osnovaces tvoju vojsku zaboravio sam Razz Razz ...e sad me hvatilo strah...HAHAHAHAHA....ma daj ne seri MAKEDONIJA E VESLESILA BRE GLUPAKU ZA VOJVODINA....eh koliko si gupav

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 Ve2mhtqe7kb7

Joj, ne bi da vredjam Makedoniju i njene ljude, dobri ste ljudi...ali, niste nasoj privredi ni u SFRJ bili ni za mali prst...no, nisu Makedonci krivi sto si ti glup....kad Makedoniju odi bude pretstavljao neko ko ima veci IQ od majmunolikog "coveka", onda cemo raspravljati o Makedoniji vs Vojvodini...dotle Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 Ve2mhtqe7kb7
Na vrh Go down
Vojvodjanin
Potporučnik
Potporučnik
Vojvodjanin


Broj poruka : 370
Godina : 39
Mjesto : Ravnica
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-12-16

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 I_icon_minitime2nd February 2009, 22:57

Denis_YU (citat):
i nemoj gledat mnogo filmova stetni su po zdravlje....heheheh...vojvodjansku gardu ce osnoval on....hahahahah...ma nemoj da seres bre

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 Ve2mhtqe7kb7

Mnogu gu sakam da naucis da zboratas
Na vrh Go down
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 I_icon_minitime2nd February 2009, 23:00

MAKEDONIJA VS VOJVODINA.....heheheheheheh daj ne budi smijesan i ne diraj mi narod...heheheheh....MAKEDONIJA JE SFRJ A VOJVODINA JE SRBIJA eh glupaku jedan
Na vrh Go down
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 I_icon_minitime2nd February 2009, 23:03

i daj idi napuni godina pa pricaj potom serojno i ne gubi se vise....vojvodina vs makedonija...HAHAHAHAHHAHAHAH
Na vrh Go down
Vojvodjanin
Potporučnik
Potporučnik
Vojvodjanin


Broj poruka : 370
Godina : 39
Mjesto : Ravnica
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-12-16

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 I_icon_minitime2nd February 2009, 23:04

Denis_YU (citat):
MAKEDONIJA VS VOJVODINA.....heheheheheheh daj ne budi smijesan i ne diraj mi narod...heheheheh....MAKEDONIJA JE SFRJ A VOJVODINA JE SRBIJA eh glupaku jedan

Makedonija cak ni nema ime, pa je FYROM.... Razz Razz Razz Razz
Doduse, to je dobro, samo opet nemate zvanicno priznato stalno ime....
A nek ste bili i Rep. a mi ne, to je zbog okolnosti koje to tada nisu dozvoljavale...ali, uvek cemo imati jacu privredu od vas, uvek smo je i imali...i Srbija je imala uvek jacu privredu...nema sta, FYROM je svetska sila Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 Ve2mhtqe7kb7
Na vrh Go down
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 I_icon_minitime2nd February 2009, 23:08

es sad si preterao jebem ti mater jebem,vidjeces ti FYROM jebem ti sestru vidjeces koj je FYROM za jedna jebena pokraina kao tvoja ma odi bre odjebi i idi jebi se tam u tvojoj pokraini
Na vrh Go down
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 I_icon_minitime2nd February 2009, 23:08

MAKEDONIJA VS POKRAINA mala
Na vrh Go down
Vojvodjanin
Potporučnik
Potporučnik
Vojvodjanin


Broj poruka : 370
Godina : 39
Mjesto : Ravnica
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-12-16

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 I_icon_minitime2nd February 2009, 23:11

Denis_YU (citat):
es sad si preterao jebem ti mater jebem,vidjeces ti FYROM jebem ti sestru vidjeces koj je FYROM za jedna jebena pokraina kao tvoja ma odi bre odjebi i idi jebi se tam u tvojoj pokraini


Ti si prvi poceo da vredjas zemlje, ja ne bi da vredjam ni jednu Ex Yu rep. da ne moram....al kad si prvi poceo....inace, imam jedan kostruktivan predlog...posto ne znam koja vam je himna, kad izgubite taj spor sa Grckom oko imena, mogli biste da uzmete Hrvatsku himnu, samo da nebude "Lijepa nasa domovino" nego "Bedna nasa domovino" Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 Ve2mhtqe7kb7
Na vrh Go down
Vojvodjanin
Potporučnik
Potporučnik
Vojvodjanin


Broj poruka : 370
Godina : 39
Mjesto : Ravnica
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-12-16

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 I_icon_minitime2nd February 2009, 23:12

inace povrsina je otprilike ista ko i vasa Wink
Na vrh Go down
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 I_icon_minitime2nd February 2009, 23:15

inace jebise u dupe i ne brini ne gubimo mi spor i ne seri da sam ja poceo tuku svi tu na forumu te mraze ja sa niko na forumu nisam napraio kavgu ali ti si taj sta se svadja,prvo sa mirza,potom sa marx pa isamnom i vidi se da si kapitalisticko govno a i sigurno si neka picketina a i razumi MAKEDONIJA E VELESILA ZA POKRAINA
Na vrh Go down
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 I_icon_minitime2nd February 2009, 23:18

ma jebes ti povrsina mi imamo veliku istoriju a sta imate bre vi....hehehhehehe
Na vrh Go down
Vojvodjanin
Potporučnik
Potporučnik
Vojvodjanin


Broj poruka : 370
Godina : 39
Mjesto : Ravnica
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-12-16

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 I_icon_minitime2nd February 2009, 23:19

Denis_YU (citat):
inace jebise u dupe i ne brini ne gubimo mi spor i ne seri da sam ja poceo tuku svi tu na forumu te mraze ja sa niko na forumu nisam napraio kavgu ali ti si taj sta se svadja,prvo sa mirza,potom sa marx pa isamnom i vidi se da si kapitalisticko govno a i sigurno si neka picketina a i razumi MAKEDONIJA E VELESILA ZA POKRAINA

Pa ne bas, zato sto vam je privreda nikakva...i sa ekonomske tacke gledista, jaci smo od vas...25 puta...a za to o mom kapitalizmu, pa ni ti nisi istaknuti komunista, kad si vernik i nacionalista....
Na vrh Go down
Vojvodjanin
Potporučnik
Potporučnik
Vojvodjanin


Broj poruka : 370
Godina : 39
Mjesto : Ravnica
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-12-16

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 I_icon_minitime2nd February 2009, 23:20

Denis_YU (citat):
ma jebes ti povrsina mi imamo veliku istoriju a sta imate bre vi....hehehhehehe

Istoriju....Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 Ve2mhtqe7kb7
jedino Grcka makedonija ima Aleksandra Velikog...a vi bas nista...mi imamo u Austro-ugarskoj puno toga...a znas kako, moraju se i nove drzave stvarati...da nije tako, ne bi bilo ni Jugoslavije
Na vrh Go down
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 I_icon_minitime2nd February 2009, 23:21

JA SAM KOMUNISTA a ti si jedan mali balavac koj nista ne razumije a za to jaci 25 puta pitacemo se sutra Pokraina je ekonomska sila....HAHAHAHAHAHHAHAHA
Na vrh Go down
Vojvodjanin
Potporučnik
Potporučnik
Vojvodjanin


Broj poruka : 370
Godina : 39
Mjesto : Ravnica
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-12-16

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 I_icon_minitime2nd February 2009, 23:22

Denis_YU (citat):
JA SAM KOMUNISTA a ti si jedan mali balavac koj nista ne razumije a za to jaci 25 puta pitacemo se sutra Pokraina je ekonomska sila....HAHAHAHAHAHHAHAHA

da, zato sto smo mi najjaci u R. Srbiji, a vi ste nigde nista.... Razz

i po cemu si ti komunista?! Osim juge nemas nikakvo komunisticko ubedjenje u razmisljanju!
Na vrh Go down
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 I_icon_minitime2nd February 2009, 23:23

ALEKSANDAR JE MAKEDONAC AKO NISI ZNAO SAMO NEKA DODJE MIRZA PA NEKA PROCITA OVO PA TADA OBOJE JEBACEMO TI MATER vojvidina je stara kolko moj k**** 19 god.......AHAHHAHAHAHAHAHA
Na vrh Go down
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 I_icon_minitime2nd February 2009, 23:24

Vojvodjanin (citat):
Denis_YU (citat):
JA SAM KOMUNISTA a ti si jedan mali balavac koj nista ne razumije a za to jaci 25 puta pitacemo se sutra Pokraina je ekonomska sila....HAHAHAHAHAHHAHAHA

da, zato sto smo mi najjaci u R. Srbiji, a vi ste nigde nista.... Razz

i po cemu si ti komunista?! Osim juge nemas nikakvo komunisticko ubedjenje u razmisljanju!

MA mi nismo u srbiju glupaku i tacno ja sam JUGOSLOVENSKI KOMUNISTA za dr.. boli me k****
Na vrh Go down
Vojvodjanin
Potporučnik
Potporučnik
Vojvodjanin


Broj poruka : 370
Godina : 39
Mjesto : Ravnica
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-12-16

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 I_icon_minitime2nd February 2009, 23:26

Denis_YU (citat):
ALEKSANDAR JE MAKEDONAC AKO NISI ZNAO SAMO NEKA DODJE MIRZA PA NEKA PROCITA OVO PA TADA OBOJE JEBACEMO TI MATER vojvidina je stara kolko moj k**** 19 god.......AHAHHAHAHAHAHAHA

Vojvodstvo Srpsko (Vojvodina) za tvoje neznanje, postoji od 1869. godine...a on jeste makedonac, al grk....Grcki makedonac...e moj Denise, glup si ko kurcina, sloveni su dosli u 7. veku....u 7.veku, a Aleksandar je bio Grk kao sto je i danasnja Grcka Makedonija...

A i pre Vojvodjstva smo imali pogrnicnu oblast izmedju austro-ugarske i turske...jao boze kako si glup Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 Ve2mhtqe7kb7
Na vrh Go down
Sponsored content





Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 8 I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Ponovorođenje Jugoslavije?
Na vrh 
Stranica 8/12Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Istorijat Jugoslavije
» Raspad Jugoslavije
» Ko je najbolja pevacica Jugoslavije?
» Peticija za obnovu Jugoslavije

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Jugoslavija Online :: Jugoslavija Online :: Rasprave-
Idi na: