Jugoslavija Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin
! ! ! REINKARNACIJA ! ! !
Login
Član:
Password:
Prijavi me automatski: 
:: Zaboravljen password
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Anketa
Kako vam se čini novi YU-Online izgled?
 5
 4
 3
 2
 1
Rezultati
Ko je prisutan na forumu
Ukupno 7 korisnika online: 0 registrovanih, 0 skriven, 7 gostiju

niko

Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 66 dana: 1st April 2011, 14:06
Preporučene stranice
free forum

 

 Teorija nastanka života na Zemlji

Go down 
+9
Drug Ljupa
JugoSlovenKa Pionirka :)
Nikola
Komunistica
Jugoslav
masha
Red Dog
Drug Čelik
Mirza
13 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4  Next
AutorPoruka
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Teorija nastanka života na Zemlji Empty
KomentarNaslov komentara: Teorija nastanka života na Zemlji   Teorija nastanka života na Zemlji I_icon_minitime16th July 2008, 16:09

Interesantna tema.
Neki kažu da je Bog na Zemlju spustio dva bića, Adama i Evu, neki kažu da smo mi ustvari došli sa druge daleke planete i to u vidu bakterije. Naime, postoje ljudi koji vjeruju da je život na Zemlju došao s druge planete putem meteora. Tj, postojale su neke bakterije na nekom zaleđenom meteoru koji je jednom udario u Zemlju a bakterije ostale da živi. Koji milion godina kasnije dobijemo ovo što je danas tu.

Ja lično ne vjerujem da su Adam i Eva uspjeli sami da stvore tri ljudske rase i tolika prostranstva da nasele. Slažem se sa idejom da smo mi evoluirali od majmunolikog čovjeka, Homoerektusa u današnjeg Homosapiensa. Ipak, fosili naših predaka govore.

Vaše mišljenje?
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
Drug Čelik
Zastavnik 1.klase
Zastavnik 1.klase
Drug Čelik


Male
Broj poruka : 335
Godina : 32
Mjesto : Željezna Zenica, Yugoslavija
Posao : Moler
Obrazovanje : Srednja skola zasad...
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-14

Teorija nastanka života na Zemlji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Teorija nastanka života na Zemlji   Teorija nastanka života na Zemlji I_icon_minitime17th July 2008, 00:05

slažem se s tobom...ak nista da se bezze ne nerviram:kak to od istih roditelja toliki ljudi na ovom svijetu, a ubijaju se medjusobno...LOL
al i inače, nisam vjernik, a siguran sam da je čovjek nastao od majmuna...samo se pitam što onda i dalje postoje majmuni....ak ko ima odgovor nek mi javi!!!Very Happy
Na vrh Go down
http://kksor.blogger.ba
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Teorija nastanka života na Zemlji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Teorija nastanka života na Zemlji   Teorija nastanka života na Zemlji I_icon_minitime17th July 2008, 00:42

Mi, kako to ja vidim, nismo nastali od današnjih gorila, šimpanzi, organgutana i slično, već od neke druge vrste koja je apsolutno evoluirala u nas, tj. od homoerektusa.

I, ni ja nisam neki primjeran vjernik.
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
Red Dog
Vodnik 1.klase
Vodnik 1.klase
Red Dog


Male
Broj poruka : 133
Godina : 58
Mjesto : Malmö / Svedska
Obrazovanje : Pravnik
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-06-20

Teorija nastanka života na Zemlji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Teorija nastanka života na Zemlji   Teorija nastanka života na Zemlji I_icon_minitime17th July 2008, 05:41

TitovPionirNicaze (citat):
slažem se s tobom...ak nista da se bezze ne nerviram:kak to od istih roditelja toliki ljudi na ovom svijetu, a ubijaju se medjusobno...LOL
al i inače, nisam vjernik, a siguran sam da je čovjek nastao od majmuna...samo se pitam što onda i dalje postoje majmuni....ak ko ima odgovor nek mi javi!!!Very Happy

Vreme…mutacije…prirodna selekcija…razmnozavanje…
Mutacija: Mutacija ti je kad nesto nije o redu se genima. Vecina mutacija je skodna, kao na primer deformisana deca. Ali ponekad greska daje prednost.
Prirodna selekcija: Nenormalno visok pojedinac moze brati voce sa visljih grana. Pod odredenim okolnostima je bolje biti sitan posto se mozes zavuci u rupu i preziveti. Zavisi od okolnosti.
Razmnozavanje: Oni koju prezivljavaju se razmnozavaju. Iz pocetka su to samo promene u okviru vrste, ali vremenom nastaju nove vrste.
Vreme: Imaj u vidu da se ovo desilo tokom miliona godina. Za vreme zadnje generacije se je produzila duzina prosecnog zivota na zapadu. Sa druge strane, posto su bili zasticeni i nisu umirali prirodno preneli su gene bolesti i broj bolesnih pojedinaca raste.
Klasican primer brze promene je brodolom kod Islanda gde je prezivela kolonija belih zeceva. Teren je bio siv pa su orlovi lako videli bele zeceve. Greskom se je rodio siv zec i posle par godina je cela kolonija bila siva, posto su sivi preziveli i razmnozili se.
Na vrh Go down
https://www.youtube.com/user/MarshalRedDog
masha
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
masha


Female
Broj poruka : 163
Godina : 65
Mjesto : Tuzla
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-07

Teorija nastanka života na Zemlji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Teorija nastanka života na Zemlji   Teorija nastanka života na Zemlji I_icon_minitime17th July 2008, 10:49

Ima vise teorija nastanka. jedna od njih je Darvinova. Kazu da nije tacna ta teorija. Imamo religijsku, koja kaze svi smo braca. Sam nas zivot to negira.
Nauka dokazuje tako barem tvrde da je zajednocki predak sa teritorije Etiopije i to da nam je zajednicka majka.
Al postoji i ona da su na zemlju dosli vanzemaljci i da smo nastali od njih. Po toj teoriji, negdje sam procitala, su stvorili potomstvo sa ljudima koji su zivjeli na zemlji. Sad se postavlja pitanje odkud ti ljudi na Zemlji ili su i oni vanzemaljci. Ko zna mozda i jeste tako.
Na vrh Go down
http://www.titanik.bloger.hr
Jugoslav
General Major
General Major



Male
Broj poruka : 1096
Godina : 34
Mjesto : Bosna
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-17

Teorija nastanka života na Zemlji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Teorija nastanka života na Zemlji   Teorija nastanka života na Zemlji I_icon_minitime17th July 2008, 15:52

Ja vjerujem Darwinu i Teoriji Evolucije!!! Jebes crkvu, boga i kreacioniste!!
ZIVIO ATEIZAM, ZIVIO DARWINIZAM!!!
Na vrh Go down
Komunistica
Vojnik
Vojnik
Komunistica


Broj poruka : 12
Godina : 30
Mjesto : Sarajevo
Posao : radim u ime svih nas iz 50 i neke
Obrazovanje : neuspjeli pokusaj Titovog pionira
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-08-19

Teorija nastanka života na Zemlji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Teorija nastanka života na Zemlji   Teorija nastanka života na Zemlji I_icon_minitime20th August 2008, 09:51

Titov Partizan (citat):
Ja vjerujem Darwinu i Teoriji Evolucije!!! Jebes crkvu, boga i kreacioniste!!
ZIVIO ATEIZAM, ZIVIO DARWINIZAM!!!

cula sam da je darwinova teorija o nastanku covjeka evolucijom pobijena Neutral
zato se u novijim knjigama ne uvodi lekcija o darwinu:D
Na vrh Go down
Jugoslav
General Major
General Major



Male
Broj poruka : 1096
Godina : 34
Mjesto : Bosna
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-17

Teorija nastanka života na Zemlji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Teorija nastanka života na Zemlji   Teorija nastanka života na Zemlji I_icon_minitime20th August 2008, 13:24

Komunistica (citat):
Titov Partizan (citat):
Ja vjerujem Darwinu i Teoriji Evolucije!!! Jebes crkvu, boga i kreacioniste!!
ZIVIO ATEIZAM, ZIVIO DARWINIZAM!!!

cula sam da je darwinova teorija o nastanku covjeka evolucijom pobijena Neutral
zato se u novijim knjigama ne uvodi lekcija o darwinu:D

neznam kako more biti nesto pobijeno sta je naucno dokazano...mislim nije darwin izmislio homo erectusa ni ostale nego su oni stvarno postojali... a to sta darwinova teorija nestaje iz knjiga nije uzrok novih saznaja nego nasuprot nazadovanja tj. produkt je nasrtaja religija da se uvuku u sve sfere zivota pa tako i u nauku koju mogu samo da vracaju u srednji vijek. to izbacivanje je produkt fudnamentalistickih islamskih i krscanskih vodja... npr. mog su djeda kad je bio mal popovi ucili da je zemlja ravna i da je na ledjima nise volovi Shocked
a ako niste znali prije par godina je muftija meeke proglasio da je zemlja ravna i da je sve ostalo bogohuljenje...
Na vrh Go down
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Teorija nastanka života na Zemlji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Teorija nastanka života na Zemlji   Teorija nastanka života na Zemlji I_icon_minitime20th August 2008, 14:20

Zemlja jeste ravna, ako oboriš glavu i gledaš samo taj jedan kvadratni metar koji je ispod tebe, zato i tvrde ti vjerski ljudi da je ravna!
A znate kako je, glava teška, valja pogledat prema horizontu... ko bi se mučio?

Wink
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
Nikola
Mlađi Vodnik
Mlađi Vodnik
Nikola


Male
Broj poruka : 49
Godina : 32
Mjesto : tamo daleko
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-10-14

Teorija nastanka života na Zemlji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Teorija nastanka života na Zemlji   Teorija nastanka života na Zemlji I_icon_minitime6th November 2008, 23:30

Ja mislim da je covek nastao nekom vrstom diferencijacije(promene oblika)nekih zivotinja...Jer,svi delovi covekovog tela,osim nervnog sistema,su vec postojali kod zivotinja...covek nije najsavrsenie bice...jedino po cemu se razlikuje od zivotinja je nervni sistem.......U odnosu na druga ziva bica,samo nervni sistem je razvijeniji....
Na vrh Go down
http://www.rebeldeserbia.co.cc
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Teorija nastanka života na Zemlji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Teorija nastanka života na Zemlji   Teorija nastanka života na Zemlji I_icon_minitime7th November 2008, 21:04

Slažem se s Nikolom.
Teorija evolucije je neoboriva, kako god okreneš definitivno nas "bog" nije u turama spuštao na Zemlju.
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
JugoSlovenKa Pionirka :)
Vodnik
Vodnik
JugoSlovenKa Pionirka :)


Female
Broj poruka : 90
Godina : 32
Mjesto : Bijeljina
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-09-06

Teorija nastanka života na Zemlji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Teorija nastanka života na Zemlji   Teorija nastanka života na Zemlji I_icon_minitime7th November 2008, 21:14

Hmmm .... interesantna tema na koju nazalost niko nema tacan odgovor...
Sta ja mislim...ja mislim da je covek nastao evolucijom...ipak je mnogo stvari koje ukazuju na to i to mi je nekako jedini logican odgovor...
Teorija da nas je stvorio Bog...
...ja verujem da postoji to "nesto" al sad...toliko je cinjenica koje govore protiv........
Na vrh Go down
JugoSlovenKa Pionirka :)
Vodnik
Vodnik
JugoSlovenKa Pionirka :)


Female
Broj poruka : 90
Godina : 32
Mjesto : Bijeljina
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-09-06

Teorija nastanka života na Zemlji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Teorija nastanka života na Zemlji   Teorija nastanka života na Zemlji I_icon_minitime7th November 2008, 21:16

...ja verujem da postoji to "nesto" al sad...toliko je cinjenica koje govore protiv........


Mislila sam da je toliko toga naucno dokazano sto me navodi da mislim da nije realna teorija koja govori da je Bog stvorio coveka ....
Na vrh Go down
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Teorija nastanka života na Zemlji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Teorija nastanka života na Zemlji   Teorija nastanka života na Zemlji I_icon_minitime7th November 2008, 21:26

Teološka objašnjenja da je "više biće" stvorilo život na zemlji na načine opisane u tim knjigama su bili kombinacija ljudske radoznalosti i ljudskog neznanja.
Šta je čovjek prije 2000 godina znao o Neandertalcima, dinosaurusima, kiši itd. ? A bilo mu je potrebno da sebi objasni zašto pada kiša, otkud ta velika kost u zemlji i, prije svega, otkud ja ovde?

Vidiš, tu se veoma praktičnim pokazala ličnost danas poznata kao "Bog".
Wink


(Mašinski sam tehničar, kod nas SVE ima realan razlog.)
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
Drug Ljupa
Desetar
Desetar
Drug Ljupa


Male
Broj poruka : 30
Godina : 41
Mjesto : Yugoslavija
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-10-30

Teorija nastanka života na Zemlji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Teorija nastanka života na Zemlji   Teorija nastanka života na Zemlji I_icon_minitime7th November 2008, 21:36

ja sam diplomirao bas na slicnju temu na postanog covjeka i uverujem vas da je darvinova evolucija tacna bez nikakvog doza sumnje, samo sta u pitanji je veoma golemi period razvoju pa tako da tesko je u potpunosti da se objasni ta evolucija u svakom slucaju mnogo je slicna sa onom sta je govorio Red dog
Na vrh Go down
drug Tibor
Kapetan 1. klase
Kapetan 1. klase
drug Tibor


Male
Broj poruka : 555
Godina : 32
Mjesto : Bečej
Posao : Učenik
Obrazovanje : Kuvar
Reputacija : 0
Bodovi : 5
Datum upisa : 2008-10-28

Teorija nastanka života na Zemlji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Teorija nastanka života na Zemlji   Teorija nastanka života na Zemlji I_icon_minitime7th November 2008, 23:13

I ja isto smatram Darwinovu Teoriju najboljim objašnjenjem,
Ali ako se sve svodi na Evoluciju svih vrsta na planeti to znači da ćemo i mi ljudi jednoga dana Evoluirati u nešto drugo...
Na vrh Go down
Drug Ljupa
Desetar
Desetar
Drug Ljupa


Male
Broj poruka : 30
Godina : 41
Mjesto : Yugoslavija
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-10-30

Teorija nastanka života na Zemlji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Teorija nastanka života na Zemlji   Teorija nastanka života na Zemlji I_icon_minitime8th November 2008, 00:08

mi necemo evoluirati, ali svi ostali sta nisu sa nama evoluirat ce u pravi posteni i jedini TITOVI KOMUNISTI
Na vrh Go down
drug Tibor
Kapetan 1. klase
Kapetan 1. klase
drug Tibor


Male
Broj poruka : 555
Godina : 32
Mjesto : Bečej
Posao : Učenik
Obrazovanje : Kuvar
Reputacija : 0
Bodovi : 5
Datum upisa : 2008-10-28

Teorija nastanka života na Zemlji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Teorija nastanka života na Zemlji   Teorija nastanka života na Zemlji I_icon_minitime8th November 2008, 19:09

U to baš i ne verujem, zato što višlje klase i buržoazija neće prihvatiti Komunizam zato što im neodgovara...
Na vrh Go down
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Teorija nastanka života na Zemlji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Teorija nastanka života na Zemlji   Teorija nastanka života na Zemlji I_icon_minitime17th November 2008, 14:43

Nazad na temu, mislite li da je prvi čovjek tumarao Afrikom?
Postoji teorija putanje čovječanstva.
Put počinje negdje u sredini Afrike, pruža se preko Egipta, Bliskog istoka, duž obale Indije, pa Kine pa do ivice Kamčatke i onda preko leda u Sjevernu Ameriku.
U toj teoriji stoji da je čovjek krenuo sa selidbom zbog ledenog doba.
Južni kraj Afrike je, navodno, bio pod ledom.
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
Lenjin
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
Lenjin


Broj poruka : 156
Godina : 31
Mjesto : Zagreb
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-08-09

Teorija nastanka života na Zemlji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Teorija nastanka života na Zemlji   Teorija nastanka života na Zemlji I_icon_minitime17th December 2008, 13:49

Sve što znanost dokaže ja podržavam, ostalo su prazne priče
Na vrh Go down
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Teorija nastanka života na Zemlji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Teorija nastanka života na Zemlji   Teorija nastanka života na Zemlji I_icon_minitime17th December 2008, 15:56

Lenjin (citat):
Sve što znanost dokaže ja podržavam, ostalo su prazne priče

Ja, kao mašinski tehničar i ateista, se slažem sa tobom.
Adam i Eva...
Par hiljada godina kasnije, 6 milijardi potomaka.
Da, naravno! LOL !

Usput, nije li bolesna činjenica da su kad tad na svijet (prema Bibliji) braća i sestre morali donositi djecu?
Ako je vjerovati Bibliji, mi smo svi incesti!
A pitajte danas nekog sveštenika šta misli o incestima...


Udarnik: komentar modifikovan dana: 17th December 2008, 15:58; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
Jugoslav
General Major
General Major



Male
Broj poruka : 1096
Godina : 34
Mjesto : Bosna
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-17

Teorija nastanka života na Zemlji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Teorija nastanka života na Zemlji   Teorija nastanka života na Zemlji I_icon_minitime17th December 2008, 15:58

Adam + Eva = 6 milijardi ljudi :S
Na vrh Go down
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

Teorija nastanka života na Zemlji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Teorija nastanka života na Zemlji   Teorija nastanka života na Zemlji I_icon_minitime18th December 2008, 23:44

ovo sa evoluciju nikad se nece objasniti zato dzabe tumacimo ,evo na pr. ako smo evolvirali od majmun zashto sad majmuni ne evolviraju u ljudi aj objasnite mi to?
Na vrh Go down
Lenjin
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
Lenjin


Broj poruka : 156
Godina : 31
Mjesto : Zagreb
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-08-09

Teorija nastanka života na Zemlji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Teorija nastanka života na Zemlji   Teorija nastanka života na Zemlji I_icon_minitime18th December 2008, 23:52

Majmun i čovjek imali su zajedničkoga pretka od kojega su po jednoj liniji otišli majmuni, a po drugoj ljudi
Na vrh Go down
Drug Čelik
Zastavnik 1.klase
Zastavnik 1.klase
Drug Čelik


Male
Broj poruka : 335
Godina : 32
Mjesto : Željezna Zenica, Yugoslavija
Posao : Moler
Obrazovanje : Srednja skola zasad...
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-14

Teorija nastanka života na Zemlji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Teorija nastanka života na Zemlji   Teorija nastanka života na Zemlji I_icon_minitime18th December 2008, 23:57

Denise, to sam se i ja pitao...al ima objasnjenje, upravo ovo Lenjinovo...a i opet je realisticnije da i dalje postoje majmuni(iako su evoluirali u ljude) nego da je nesto stvorilo sveljude...oko 7 miliardi ako se ne varam Very Happy
Na vrh Go down
http://kksor.blogger.ba
Sponsored content





Teorija nastanka života na Zemlji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Teorija nastanka života na Zemlji   Teorija nastanka života na Zemlji I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Teorija nastanka života na Zemlji
Na vrh 
Stranica 1/4Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Jugoslavija Online :: Jugoslavija Online :: Rasprave-
Idi na: