Jugoslavija Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin
! ! ! REINKARNACIJA ! ! !
Login
Član:
Password:
Prijavi me automatski: 
:: Zaboravljen password
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Anketa
Kako vam se čini novi YU-Online izgled?
 5
 4
 3
 2
 1
Rezultati
Ko je prisutan na forumu
Ukupno 13 korisnika online: 0 registrovanih, 0 skriven, 13 gostiju

niko

Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 66 dana: 1st April 2011, 14:06
Preporučene stranice
free forum

 

 Omladina današnjice

Go down 
+4
masha
Jugoslav
Tito
Mirza
8 posters
AutorPoruka
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Omladina današnjice Empty
KomentarNaslov komentara: Omladina današnjice   Omladina današnjice I_icon_minitime9th July 2008, 00:53

Imam jednu vrlo dobru moju prijateljicu. Ime nije bitno. Problem je sledeći:
Ona voli da kuka mnogo... Čim iskrsne kakav problem, maltene ništa ne poduzima i čeka da se situacija sama riješi ili to neko uradi za nju. To nije jer je lijena (uopšte nije lijena), nego jer je "navikla" tako. Ja već danima bitku bijem s njom. Život živjet na taj način je nemoguće...
Problema je puna kapa, svuda ih ima i stalno su tu. Vječito se vadi na neke svoje mane koje je ili sprječavaju da riješi problem, ili stvaraju nove.
Drugovi, skoro pa sve sam probao...

Komentari, savjeti i slično, pišite.
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
Tito
Vodnik 1.klase
Vodnik 1.klase
Tito


Broj poruka : 127
Godina : 64
Mjesto : Jugoslavija
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-21

Omladina današnjice Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Omladina današnjice   Omladina današnjice I_icon_minitime9th July 2008, 01:45

Pospi je ledenom vodom, onako da se malo trzne, i probudi iz te svoje monotonije. Wink
Problem se nece rijesiti sam od sebe. Covjek moze biti dio problema, ili dio rjesenja tog problema. Zavisi ko sta izabere, svakome na volju.
Na vrh Go down
https://yu-online.forumsr.com
Jugoslav
General Major
General Major



Male
Broj poruka : 1096
Godina : 34
Mjesto : Bosna
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-17

Omladina današnjice Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Omladina današnjice   Omladina današnjice I_icon_minitime17th July 2008, 15:58

kad vidim da nas ima, mladih partizana, znam da je buducnost svijetla!!!
Na vrh Go down
masha
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
masha


Female
Broj poruka : 163
Godina : 65
Mjesto : Tuzla
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-07

Omladina današnjice Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Omladina današnjice   Omladina današnjice I_icon_minitime9th August 2008, 14:46

Nazalost ima ovakvih primjera
Maloljetnici, sedamnaestogodišnjak, šesnaestogodišnjak i trinaestogodišnjak prošlog vikenda su seksualno zlostavljali devetogodišnjeg dječaka. Šesnaestogodišnjak je prislio dječaka na oralni seks dok su druga dvojica gledala, a sve se desilo u dječakovom stanu u sarajevskoj opštini Stari Grad.

https://www.youtube.com/watch?v=D9oXCwmspIE
Na vrh Go down
http://www.titanik.bloger.hr
Jugoslovenka u srcu
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
Jugoslovenka u srcu


Female
Broj poruka : 173
Godina : 31
Mjesto : Bijeljina
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-15

Omladina današnjice Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Omladina današnjice   Omladina današnjice I_icon_minitime11th August 2008, 14:28

Prvo, kad iskrsne problem, ne treba plakati i jaukati sta se to desilo, treba odmah ostati hladne glave i poceti razmisljati o resenju! Sve ima svoj izlaz, ma koliko to vama u tom trenutku smesno zvucalo, treba samo mucnuti glavom Wink Ipak je zivot kratak da bi se proveo sve sto nije srecno Wink
Na vrh Go down
Jugoslav
General Major
General Major



Male
Broj poruka : 1096
Godina : 34
Mjesto : Bosna
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-17

Omladina današnjice Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Omladina današnjice   Omladina današnjice I_icon_minitime11th August 2008, 15:25

masha (citat):
Nazalost ima ovakvih primjera
Maloljetnici, sedamnaestogodišnjak, šesnaestogodišnjak i trinaestogodišnjak prošlog vikenda su seksualno zlostavljali devetogodišnjeg dječaka. Šesnaestogodišnjak je prislio dječaka na oralni seks dok su druga dvojica gledala, a sve se desilo u dječakovom stanu u sarajevskoj opštini Stari Grad.

https://www.youtube.com/watch?v=D9oXCwmspIE

U kakvom li mi to svijetu zivimo, sto ja najgore vjerojatno nece biti kaznjeni!! Kad pogledam omladinu kako se tuce, opija i velica nacionalisticke zlocince place mi se i nezelim ni pomisljat na buducnost sa njima!!
Na vrh Go down
Komunistica
Vojnik
Vojnik
Komunistica


Broj poruka : 12
Godina : 30
Mjesto : Sarajevo
Posao : radim u ime svih nas iz 50 i neke
Obrazovanje : neuspjeli pokusaj Titovog pionira
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-08-19

Omladina današnjice Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Omladina današnjice   Omladina današnjice I_icon_minitime20th August 2008, 09:45

uopste nije fazon u tome.Fazon je u tome sto ona ima nedostatak samopouzdanja i odgovara joj kad neko brine o njoj i kad zna da je nekome stalo:)
Na vrh Go down
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Omladina današnjice Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Omladina današnjice   Omladina današnjice I_icon_minitime27th October 2008, 15:13

Eh, i ja se razočarah u omladinu Bijeljine.
Sinoć, dok sam se vraćao sa treninga, idemo drug i ja i sretnemo dvojicu drugih drugova.
Nekako kroz priču im kažem da mi je konačno stigla zastava Jugoslavije koju san naručio prije nekog vremena. Na to oni meni odgovaraju pitanjem jesam li to ja antifa. Rekoh "Naravno."
Oni, međutim, na to odgovaraju da u gradu postoje tkz. fašisti (ustvari su to momčići koji bi samo htjeli da budu nešto umjesto da budu ništa), i da to njima ne bi svidjelo da čuju.
Koliko nam je jadna omladina govore male, sporedne i nebitne stvari.
Zamislite to, lako je moguće da su se djedovi tih "fašista" borili upravo protiv PRAVIH fašista! Nije li to sramota i mrlja na časti tog predka da se njegov unuk naziva onim čime se taj djed do posljednjeg metka borio?

Tito jednom reče: "Srećna je država što ima ovakvu omladinu."
Ja kažem: "Jadna je država šti ima ovakvu omladinu."
I to s punim pravom govorim. Tek je jedan od dvadeset omladinaca svjestan i odgovoran kao osoba (isto važi i za žensku populaciju).
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
drug Tibor
Kapetan 1. klase
Kapetan 1. klase
drug Tibor


Male
Broj poruka : 555
Godina : 32
Mjesto : Bečej
Posao : Učenik
Obrazovanje : Kuvar
Reputacija : 0
Bodovi : 5
Datum upisa : 2008-10-28

Omladina današnjice Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Omladina današnjice   Omladina današnjice I_icon_minitime1st November 2008, 20:38

Doro si im rekao druže Mirza da si antifašista. I ja sam isto antifašista, i ponosim se time.
Pošto ima malo svesnih omladinaca za odgovornost, mi bismo trebali da ih probudimo iz njihovog krivog m mišljenja da je svet dobar i lep, kad nije.

Zar ne????
Na vrh Go down
Lenjin
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
Lenjin


Broj poruka : 156
Godina : 31
Mjesto : Zagreb
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-08-09

Omladina današnjice Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Omladina današnjice   Omladina današnjice I_icon_minitime17th December 2008, 13:52

Izgrađivati svijest treba već od najmlađih dana
Na vrh Go down
Jugoslav
General Major
General Major



Male
Broj poruka : 1096
Godina : 34
Mjesto : Bosna
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-17

Omladina današnjice Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Omladina današnjice   Omladina današnjice I_icon_minitime17th December 2008, 16:33

Pade mi na pamet ona pjesma..Racunajte na nas... u ime svih nas iz pedeset i neke...upravo su to ti koji su nas inevjerili a vecinom su odgajali i svoju djecu u tome duhu...zato je upravo na NAMA da to promjenimo!Wink
Na vrh Go down
Sponsored content





Omladina današnjice Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Omladina današnjice   Omladina današnjice I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Omladina današnjice
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Jugoslavija Online :: Jugoslavija Online :: Rasprave-
Idi na: